Výnos 8,0 % p.a.

Výše ročního úroku

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.11.2026

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Společnost Dalphen Development se v současné době věnuje výstavbě individuálních rodinných domů a stavbě rezidenčních developerských projektů. V rámci vlastního týmu má fungující stavební divizi, vlastní projekční kancelář a zároveň nabízí služby pro kompletní vyřízení stavebního povolení. Zaměřuje se převážně na realizaci nízkoenergetických dřevostaveb.

Již řadu let se také věnuje realitám a poskytuje zázemí profesionálním realitním makléřům. Navíc zajišťuje pro své klienty výhodné financování a poradenství skrze hypoteční specialisty. Jako již fungující finanční skupina dostává nabídky z různých stran k zajímavým investicím, ze kterých chce, aby profitovali i potenciální investoři.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 20 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,0% p.a.
ISINCZ0003536526
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
DATUM SPLATNOSTI30.11.2026
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.12.2021

Jak využijeme získané prostředky?

 • výstavba inženýrských sítí

  Výstavby inženýrských sítí, domů a bytů na vlastních pozemcích

 • Nákup nových pozemků

  Zbytek prostředků bude použit na nákup nových pozemků pro nové projekty.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Zvýšení obratu společnosti

  Společnost díky projektu navýší v následujících 2 letech obrat o 200%. Dává jí to přístup k novým investičním příležitostem, převážně v oblasti nemovitostí k bydlení.

 • Dlouhodobá stabilizace příjmů společnosti

  Dlouhodobá stabilizace příjmů společnosti – rozšíření zaměření společnosti na rezidenční developerskou výstavbu, dlouhodobý pronájem nemovitostí a investiční vstupy do dalších odvětví.

 • Zajištění nemovitostmi

  Prostředky z emise budou využity především jako investice nemovitostí a jejich hodnotou zajištěny. Rovněž společnost již nyní vlastní pozemky v hodnotě 15 mil., v průběhu roku budou v majetku společnosti nemovitosti v hodnotě až 50 mil.

Některé z referencí exteriéru

Některé z referencí interiéru

Vedení společnosti

Vyjádření vedení k aktuální situaci: I po vyhlášení celostátní karantény dne 15. 3. 2020, naše činnost společnosti pokračuje v souladu s vládními usneseními. Pochopitelně dodržujeme veškerá nařízená opatření, stejně jako se přizpůsobujeme omezenému režimu fungování některých úřadů.

Projektování, vyřizování stavebních povolení i výstavba rodinných domů prozatím není touto situací ohrožena.

Podrobný popis fungování společnosti ke stažení zde

Pavel Svoboda

Pavel Svoboda

Jednatel a ředitel divize development
 • 10 let jako ředitel stavebních firem
 • 15 let jako realitní makléř, investor a ředitel realitní kanceláře
Patrik Svoboda

Patrik Svoboda

Ředitel divize financí, realit a obchodu
 • 8 let jako hypoteční makléř / specialista
 • 6 let jako výkonný ředitel hypotečně poradenské společnosti, zabývající se zprostředkováním úvěrových produktů, pojištění a investic, řízení týmu až 30 spolupracovníků.
 • 3 roky jako ředitel realitní kanceláře, zajišťující prodej či pronájem nemovitostí, poskytování komplexního servisu pro klienty i pro realitní makléře a realizace developerských projektů
Martin Svoboda

Martin Svoboda

Obchodní manažer
 • 2 roky zkušeností na manažerské pozici, zodpovědný za řízení týmu a chod pobočky
 • 3 roky jako obchodní manažer pro rodinné domy, se zodpovědností za komunikaci s klienty a projektové řízení zakázek

Detailní informace o emisi

EMITENTDalphen Investment s.r.o.
NÁZEV EMISEDalphen 8,0/26
CELKOVÝ OBJEM EMISE20 00 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,00 Kč
ÚROK
8,0% p.a.
ISINCZ0003536526
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
EMISNÍ KURZ50 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.11.2026
DATUM SPLATNOSTI30.11.2026
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.12.2021
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Dalphen Development s.r.o

Společnost Dalphen Development se v současné době věnuje výstavbě individuálních rodinných domů a stavbě rezidenčních developerských projektů. V rámci vlastního týmu má fungující stavební divizi, vlastní projekční kancelář a zároveň nabízí služby pro kompletní vyřízení stavebního povolení. Zaměřuje se převážně na realizaci nízkoenergetických dřevostaveb.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů