Výnos 9,40 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2024

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Emitentem je společnost Detalon Realty 1, s.r.o., která úzce spolupracuje se sesterskou společností Detalon, s.r.o., která se už téměř 30 let zabývá dodávkami špičkových stavebních prvků a systémů a stavební chemie pro obklady, dlažbu a podlahy. Jako první uvedla na český trh produkty světového inovátora německé firmy Schlüter-Systems KG a je na něm jejím největším dodavatelem. Jejími dlouholetými odběrateli jsou renomované společnosti jako např. developeři Ekospol a Central Group, stavební společnosti Metrostav a Strabag nebo řetězce stavebního materiálu Siko koupelny, Stavmat, Pro-doma a mnohé další.

Společnost Detalon Realty 1, s.r.o., vznikla s cílem provádět developerskou činnost a využívat k tomu zvláště materiály dodávané obchodní společností Detalon, s.r.o., což významně napomůže ziskovosti společnosti. Společnost se hlásí k nástupnictví společnosti Via Net Real, s.r.o., jež sama či její majitel realizovali úspěšně už tři velmi ziskové projekty výstavby a rekonstrukce nemovitostí pro rezidenční bydlení a další projekt obnovy domu zničeného tornádem teď aktuálně provádí.

Emise dluhopisů umožní dát činnosti společnosti další dynamiku.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 9 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003540775
ÚROK
9,40% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2024
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.6.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • Realizace nadstandardního bydlení rekonstrukcí

  Dluhopisy slouží k financování projektu developerského projektu realizace nadstandardního bydlení rekonstrukcí, po němž je velmi vysoká poptávka.

 • k nákupu nemovitosti

  Prostředky tedy budou využity k nákupu nemovitosti před rekonstrukcí za sníženou cenu, dále k nákupu stavebních materiálů a zřizovacích předmětů k rekonstrukci, k nákupu služeb samotné rekonstrukce a příp. na marketing prodeje nemovitosti.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • optimálním nákupem nemovitosti

  Optimálním nákupem nemovitosti určené k rekonstrukci zdatným obchodním jednáním (při sondování vyhlédnutých nemovitostí před emisí bylo dosaženo slev řádově 200 – 500 tis. Kč na jednom každém bytu)

 • Zhodnocením nemovitosti rekonstrukcí

  Zhodnocením nemovitosti rekonstrukcí pomocí vysoce kvalitních až špičkových materiálů

 • Výhodným nákupem materiálu

  Nákupem vybraných materiálů s významnou slevou od sesterské společnosti

 • růstem hodnoty nemovitosti

  Růstem hodnoty nemovitosti v čase do jejího prodeje. Na několika obdobných projektech, jež zakladatel společnosti realizoval, bylo dosaženo za období 1,5 – 3 let realizace čisté návratnosti vloženého kapitálu po odpočtu finančních nákladů 27 – 91 %. V průměru pak 65,9 % za dva roky, resp. cca 33 % ročně.

Některé z realizovaných projektů

Společnost Detalon Realty 1, s.r.o. je součástí skupiny Detalon a je nástupnickou společností Via Net Real, s.r.o., jež sama či její majitel realizovali úspěšně už tři velmi ziskové projekty výstavby a rekonstrukce nemovitostí pro rezidenční bydlení a další projekt obnovy domu zničeného tornádem teď aktuálně provádí. Sesterská společnost Detalon, s.r.o., s níže je úzce spojena, má výborné obchodní zkušenosti a bude jí dodávat vysoce kvalitní materiály.

 • VÝSTAVBA TŘÍPODLAŽNÍ VILY V PRAŽSKÝCH NEBUŠICÍCH

  Vlastní developerský projekt koupě pozemku za 5,5 mil. Kč, stavební a finanční náklady cca 12 mil. Kč, prodej i bez realitní společnosti za 22,5 mil. Kč; zisk 5,0 mil. Kč; návratnost vloženého kapitálu cca 90,9 % za 1 a půl roku.

 • POŘÍZENÍ, SPRÁVA A ZHODNOCENÍ VILY V PRAŽSKÉM SUCHDOLE

  Projekt koupě nové nemovitosti za 11 mil. Kč, v něm rezidenční bydlení po dobu dvou let, pak prodej se zhodnocením v čase za 18,5 mil. Kč; návratnost vloženého kapitálu cca 68,2 % za 2 roky.

 • MODERNIZACE VELKÉHO BYTU V PRAŽSKÝCH LETŇANECH

  Projekt koupě projektu za cca 5,5 mil. Kč + náklady na moderní zařizovací předměty a finanční náklady cca 1,9 mil. Kč, poté prodej i bez realitní společnosti za 9,4 mil. Kč po třech letech; návratnost vloženého kapitálu cca 27,0 % za 3 roky.

Detailní informace o emisi

EMITENTDetalon Realty 1, s.r.o.
NÁZEV EMISEDETALON Rekonstrukce 9,4/2024
CELKOVÝ OBJEM EMISE9 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
9,40% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
ISINCZ0003540775
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.11.2024
DATUM SPLATNOSTI31.12.2024
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.6.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Detalon Realty 1, s.r.o.

Emitentem je společnost Detalon Realty 1, s.r.o., která úzce spolupracuje se sesterskou společností Detalon, s.r.o., která se už téměř 30 let zabývá dodávkami špičkových stavebních prvků a systémů a stavební chemie pro obklady, dlažbu a podlahy. Jako první uvedla na český trh produkty světového inovátora německé firmy Schlüter-Systems KG a je na něm jejím největším dodavatelem.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů