Výnos 9,60 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Skupina Develex investuje do vybraných nemovitostí v Praze, především do jejich zhodnocení a následného prodeje. Aktuální hodnota spravovaných nemovitostí skupiny přesahuje 60 milionů Kč. V současnosti se dále věnuje akvizici nových vhodných nemovitostí v lokalitách Prahy a okolí určených pro rezidenční výstavbu. Tyto nemovitosti spolu se spolupracujícími architekty přetváří do podoby funkčních developerských projektů. Některým projektům se věnují do finálního dokončení stavby a prodeje koncovému zákazníkovi, jiné se ziskem prodávají v určité fázi rozpracovanosti.

Vždy investují do reálných hodnot – nemovitostí v Praze a okolí, jejichž hodnota nadále roste. Investují do hmatatelného projektu, na který si můžete „sáhnout“. Samozřejmostí je i otevřený přístup pro veškeré Vaše otázky, které Vám mohou být zodpovězeny i osobně.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 6,87 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003539140
ÚROK
9,60% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.4.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • Nákup nemovitostí

  Ve společnosti se soustředí na vyhledávání lukrativních investičních příležitostí do nemovitostí v Praze a blízkém okolí. Nemovitosti pečlivě vybírají s ohledem na dlouholeté zkušenosti v oboru.

 • Rekonstrukce nemovitostí

  Nakoupené nemovitosti společnost zrekonstruuje, čímž výrazně zvýší jejich cenu na trhu.

 • Realizace developerských projektů

  Na pozemcích ve vyhledávaných lokalitách plánují výstavbu menších developerských projektů.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Následný prodej

  Nemovitosti po rekonstrukci společnost prodá se ziskem.

 • Investice do reálné hodnoty

  Ve společnosti vnímají investování do nemovitosti v dnešní době jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení financí. V Praze a okolí neustále roste cena bytové plochy z důvodu nedostatečné výstavby a rostoucí poptávky.

Zkušenosti společnosti

Společnost Develex Barunčina s.r.o. je součástí investiční skupiny DELCO INVEST a.s. jako další dlouhodobě prosperující společnost.

Jedním z projektů investiční skupiny je společnost CENTRAL OFFICE s.r.o., která se od roku 2010 zabývá pronajímáním kanceláří, obchodních sídel a zakládáním společností. Poskytuje veškeré podnikatelské služby na míru, přičemž služby obsahují zakládání ready made společností s.r.o. a a.s., poskytnutí sídla firmy a s tím související administrativu.

Součástí investiční skupiny je i spol. MEDIONVEST s.r.o., se kterou se od roku 2008 zabývá realizací výnosných obchodů v oblasti nemovitostí, nákupem bytů a nebytových jednotek v předprodeji od developerů, které následně pronajímá, případně se ziskem prodává.

V oblasti finančních produktů se společnost pohybuje od roku 2015. Projekty byly založeny za účelem ověřování solventnosti a kredibility klientů. V současné době se soustředí na finanční pomoc podnikatelům. Nedílnou součástí těchto produktů je i řešení a administrace pohledávek.

Některé z realizovaných projektů

 • MEDIOINVEST s.r.o. – nákup, prodej a pronájem bytu Praha

  Od roku 2010 se společnost zabývá pod jménem sesterské spol. MEDIOINVEST s.r.o. nákupem bytů a nebytových jednotek v předprodeji od developerů, které následně pronajímá, případně se ziskem prodáváme. V současné době tak má ve vlastnictví několik bytů v projektech postavených společností Central Group na adresách Plzeňská 98-101 a Olšanská 2898.

 • Develex Barunčina s.r.o. Dům ul. Barunčina, Praha – Modřany

  V roce 2018 se uskutečnil nákup domu s pozemkem ve vilové čtvrti pro plánovanou výstavbu nadstandardního rodinného domu, případně dvojdomu.

Detailní informace o emisi

EMITENTDEVELEX Barunčina s.r.o.
NÁZEV EMISEDEVELEX Barunčina 9,6/25
CELKOVÝ OBJEM EMISE6 870 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
9,60% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
ISINCZ0003539140
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.12.2025
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.4.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti DEVELEX Barunčina s.r.o.

Develex je česká realitní společnost zabývající se investicemi do nemovitostí a developerských projektů v zajímavých lokalitách hlavního města i mimo něj. Tým společnosti má za sebou letité zkušenosti a mnoho zrealizovaných obchodních transakcí. Cílem společnosti je hledat investiční příležitosti při nákupu nemovitostí a zhodnocovat tak investovaný kapitál. Již uskutečněné transakce a zhodnocené investované finance ukázaly, že tato cesta je správnou volbou.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů