Výnos 12,00 % p.a.

Výše ročního výnosu

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12. 2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Emitent DOBRÁ REALITKA PRAHA, s.r.o. využije získané prostředky na koupi apartmánů v developerském projektu na Kypru za účelem následného pronájmu nebo prodeje.

Kypr je velmi atraktivní lokalita pro turisty a zejména pro investory. Apartmány jsou velmi vkusně stavěny tak, že zapadají do okolní nádherné přírody mezi hory a moře, proto se také prodávají již ve fázi výstavby před jejich samotným dokončením. Společnost spolupracuje s developerem, který má na Kypru 20 let historie a realizovaných přes 30 projektů a 2000 postavených jednotek. Čeští a slovenští klienti již od developera zakoupili přes 200 jednotek.

Poptávka po apartmánech stále vysoce převyšuje jejich nabídku, investoři se tedy mohou i s malou částkou od 50.000Kč podílet na výnosu trhu s vysokým potenciálem růstu.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 22 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003551772
ÚROK
12,00% p.a. 
 
při úpisu 500.000,- Kč a vícetýdenní pobyt na Kypru zdarma
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.6.2023

Jak využijeme získané prostředky?

 • Koupě apartmánů na Kypru

  Koupě apartmánů v developerském projektu na Kypru za účelem následného pronájmu nebo prodeje

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Nákup apartmánů s výraznou slevou

  Společnost nakupuje v předprodeji s výraznou slevou. Nižší nákupní cena se velmi výrazně odrazí v konečné rentabilitě

 • Pronájem apartmánů

  Společnost kupuje apartmány v nejvýhodnějších místech na pronájem. Apartmány pronajímá 9 měsíců v roce, kde aktivně využívá servisních služeb developera.

 • Prodej apartmánů

  Prodej apartmánů v lukrativních místech. Ve společnosti ze zkušenosti ví, které typy apartmánů se prodávají nejvíce díky detailním znalostem místního trhu.

Developerský projekt na Kypru

Kypr je velmi atraktivní lokalita pro turisty a zejména pro investory. Apartmány jsou velmi vkusně stavěny tak, že zapadají do okolní nádherné přírody mezi hory a moře, proto se také prodávají již ve fázi výstavby před jejich samotným dokončením.

Detailní informace o emisi

EMITENTDobrá realitka Praha, s.r.o.
NÁZEV EMISEDobrá realitka Praha 15/25
CELKOVÝ OBJEM EMISE22 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,00 Kč
ÚROK
12,00% p.a. 
 
při úpisu 500.000,- Kč a vícetýdenní pobyt na Kypru zdarma
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
EMISNÍ KURZ50 000,00 Kč
ISINCZ0003551772
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.11.2025
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.6.2023
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti

DOBRÁ REALITKA PRAHA, s.r.o., je nejdynamičtější realitní kanceláří roku 2021 v rámci realitní makléřské sítě NEXT reality, a.s. a 5. největší realitní kancelář této sítě za rok 2022.

Společnost jako taková působí na trhu již od roku 2019 a využívá zkušeností realitních makléřů i majitelů, kteří v realitách podnikají téměř 20 let.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů