Výnos 8,80 % p.a.

Výše ročního výnosu

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 18.11.2024

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Emitentem je česká společnost PFC Invest a tvoří ji skupina soukromých investorů s vizí investic do smysluplných projektů, na které si můžete sáhnout. Získanými prostředky z dluhopisů chtějí financovat smysluplné realitní projekty.

Slovy Františka Provodovského, jednatele společnosti PFC Invest s.r.o:

„Smysluplností rozumíme hlavně to, že u našich vlastních stavebních projektů „nenapálíme“ ceny, jako běžní developeři. Chceme vydělávat smysluplně, aby si naše domy mohli dovolit běžní lidé. Postavit předražený dům umí kdekdo. Postavit cenově zajímavé bydlení, které je pěkné a kvalitní, to už je pro nás výzva. Jedná se o 1. etapu výstavby rodinných domů v rámci unikátního projektu DOSTUPNÉ BYDLENÍ.“

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 47 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003532012
ÚROK
8,80% p.a. + bonus
 
Při zakoupení dluhopisů v počtu:
 1. 5-9 ks  ( 2% bonus z investované částky)
 2. 10-19ks ( 3% bonus z investované částky)
 3. 20 a více ks ( 4% bonus z investované částky)

Platnost bonusové akce je omezen na prvních 1 000 ks dluhopisů. Bonus je splatný s první výplatou výnosu.

VÝPLATA ÚROKUkvartálně
DATUM SPLATNOSTI18.11.2024
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 18.5.2021

Jak využijeme získané prostředky?

 • Zasíťování nakoupených pozemků

  V Luhačovicích má společnost celkem zasmluvněno 22.000 m2 pozemků. Z toho má již 16.000 m2 ve vlastnictví, které nakoupila z vlastních zdrojů a zbývajících 6.000 m2 zasmluvněné s převodem do 31.1.2022.

 • Stavba 10 rodinných modulárních domů

  Na stavbu 10 rodinných modulárních „zelených“ domů pro mladé rodiny s dětmi.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Prodej rodinných domů

  Díky dobře spočítanému byznys plánu a unikátnímu realitnímu projektu v lukrativní oblasti Luhačovic budou schopni vydělat na výstavbě a prodeji rodinných domů.

 • Krytí vlastním majetkem

  Za vklad společnost ručí do výše investovaných prostředků včetně výnosů. Investice kryje vlastním majetkem, jehož hodnota převyšuje všechny investice partnerů.

 • Pojištění majetku

  Společnost má sjednáno pojištění majetku a odpovědnosti společnosti s limitem pojistného plnění 100 000 000 Kč.

Modulární domy pro rodiny s dětmi v Luhačovicích budou prodejní hit

Jednatel společnosti PFC Invest s.r.o., pan František Provodovský říká:
„Strašně mě štvalo, že v Čechách a na Moravě, není možné koupit nové bydlení za přijatelnou cenu. Sám v Luhačovicích bydlím s rodinou a 2 dětmi a vidím, jak tragická je tady situace s bydlením a že nový 3pokojový byt se tu nedá pořídit za rozumné peníze. Ceny tu jsou skoro jako v Praze. Proto jsme se s kolegy rozhodli postavit dostupné bydlení a nabídnout ho mladým rodinám. Věřím, že podnikat jde vyváženě, abychom nejen vydělali, ale také prospívali společnosti, ve které podnikáme. Proto u našich projektů „nenapálíme“ ceny, jako běžní developeři. Chceme vydělávat smysluplně, aby si naše domy mohli dovolit běžní lidé. Postavit předražený dům umí kdekdo. Postavit cenově zajímavé bydlení, které je pěkné a kvalitní, to už je pro nás výzva.“

Koupené pozemky k výstavbě 10 rodinný domů

V současné době (říjen 2021) společnost vlastní již 16 000 m2 pozemků a dalších 6 000 m2 bude převedeno do majetku společnosti do konce roku 2021. V průběhu roku 2022 plánuje spustit zasíťování a v roce 2023 plánuje zahájení stavby 10 rodinných domů v rámci první etapy projektu DOSTUPNÉ BYDLENÍ.

Detailní informace o emisi

EMITENTPFC Invest s.r.o.
NÁZEV EMISEDostupné bydlení I 8,8/24
CELKOVÝ OBJEM EMISE47 000 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
8,80% p.a. + bonus
 
Při zakoupení dluhopisů v počtu:
 1. 5-9 ks  ( 2% bonus z investované částky)
 2. 10-19ks ( 3% bonus z investované částky)
 3. 20 a více ks ( 4% bonus z investované částky)

Platnost bonusové akce je omezen na prvních 1 000 ks dluhopisů. Bonus je splatný s první výplatou výnosu.

VÝPLATA ÚROKUkvartálně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
ISINCZ0003532012
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ12.4.2022
DATUM SPLATNOSTI18.11.2024
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 18.5.2021
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti PFC Invest

Společnost PFC Invest se specializuje především na investice do nemovitostí. Vyhledává optimální pozemky, efektivně je nakupuje a po jejich zhodnocení vybudováním inženýrských sítí je prodává jako připravené stavební parcely. Dále vykupuje nemovitosti, které zhodnocuje rekonstrukcí a revitalizací, aby je prodala s odpovídajícím ziskem.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů