Výnos 9,50 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2024

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Emitentem korporátních dluhopisů je společnost EWE JEWELRY s.r.o., prodávající unikátní šperky s jedinečným emocionálním prvkem pod obchodní značkou WITH U a smaragdové šperky EWE. Společnost za rok 2021, tedy za první rok své činnosti, dosáhla tržeb cca 15 mil. Kč a za rok 2022 jej plánuje minimálně ztrojnásobit, to zejména distribucí nových šperků pod značkou EWE. Po vstupu společnosti EWE JEWELRY PORTO Ltd. jakožto jediného společníka společnosti EWE JEWELRY s.r.o., se rozvinula úzká spolupráce se společností EWE JEWELRY S.A.S. z kolumbijské Bogoty, a to v oblasti získávání smaragdů pro své šperky. Za pouhého půl roku od navázání spolupráce stihla společnost navrhnout více než 50 modelů šperků.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 21,5 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003536823
ÚROK
9,50% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2024
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.1.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • NÁKUP ŠPERKŮ OD SMLUVNÍCH VÝROBCŮ

  Výrobci, kteří drží licenci společnsti, jsou prověřenými mistry svého oboru.

 • UMÍSTĚNÍ ŠPERKŮ DO SMLUVNÍCH MULTIBRANDOVÝCH PRODEJEN

  Veškeré zboží je určeno k přímému prodeji a je nabízeno prostřednictvím smluvních partnerů. Tím jsou minimalizovány provozní náklady společnosti a šperky nabízejí zkušení prodejci.

 • PROGRESIVNÍ EXPANZE NA ZAHRANIČNÍ TRHY

  EWE Jewelry do dvou let plánuje zastoupení na Slovensku, v Rakousku, Německu, Francii a Velké Británii. Od počátku bude rovněž působit v Portugalsku, odkud myšlenka vstoupit na trh pod novým brandovým označením EWE vznikla.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • VELKÝ ZÁJEM O ŠPERKY EWE

  Zájem dokládá průzkum trhu, který si společnost EWE Portugal Lda. nechala zpracovat při prezentaci prototypových šperků EWE na okruhu automobilových závodů Formule Renault a Formule 3 v sezóně 2021. Očekává proto již zpočátku vysoké tržby z prodeje šperků.

 • ŠIROKÁ ZÁKLADNA CÍLOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

 • ZAJIŠTĚNÍ EMISE

  EWE Jewelry s.r.o. se rozhodla, že emisi zajistí veškerými výrobky v pořizovacích cenách, kdy bude na výzvu majitelů dluhopisů kdykoli sděleno, kde se šperky nachází a v jaké hodnotě jak pořizovací, tak prodejní. Šperky jsou certifikovány mezinárodní gemologickou laboratoří E.G.L. a kameny pak Českou gemologickou laboratoří ČGL.

VELKÝ ZÁJEM O ŠPERKY EWE

Zájem dokládá průzkum trhu, který si společnost EWE Portugal Lda. nechala zpracovat při prezentaci prototypových šperků EWE na okruhu automobilových závodů Formule Renault a Formule 3 v sezóně 2021. Očekává proto vysoké tržby z prodeje šperků.

Vedení společnosti

Marek Návrat
Jednatel společnosti

Marek vystudoval Vyšší odbornou a hotelovou školu v Opavě. Po studiu jel do Velké Británie, kde mimo jiné pracoval jako manažer pro společnosti Starbucks, Pizza Express a Costa Coffee. Po 10 letech získávání zkušeností v zahraničí se vrátil do své rodné země, aby pracoval jako account manager pro Pacinos signature line CZ a spravoval nemovitosti pro Kříž and Co Developments. Mezi Markovi záliby patří cestování, mindfulness a svět výběrové kávy.

Bc. Petra Frantová
PR manager společnosti

Petra má bohaté zkušenosti jak z marketingu a komunikace, tak s vedením samostatných projektů. Jen namátkou, v Bubbleology měla na starost návrh a realizaci propagačních akcí firmy a správu online marketingu na sociálních sítích. V modelingové agentuře Jaro Management zase komunikaci s klienty a dodavateli, správu webových stránek, tvorbu marketingových prezentací a organizaci eventů. Podílela se na zakázkách pro významné mezinárodní i české firmy (např. Debenhams, FIFA 2008, Eristoff, Apollinaris, Česká spořitelna). Petra také v rámci své kariéry u společnosti COFET a.s. organizovala a vedla přípravu několika celostátních soutěží pro MŠMT. Její poslední pracovní zkušeností je zajišťování PR komunikace, vytváření marketingových plánů a správa sociálních sítí a webů pro Gastro Group Service s.r.o.. Petra se, kromě péče o svého malého syna, ráda věnuje fitness, cyklistice a vzdělává se v psychologii.

Detailní informace o emisi

EMITENTEWE Jewelry s.r.o.
NÁZEV EMISEEMERALD 9,5/24
CELKOVÝ OBJEM EMISE21 500 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
9,50% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
ISINCZ0003536823
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.11.2024
DATUM SPLATNOSTI31.12.2024
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.1.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti EWE Jewelry s.r.o.

Emitentem korporátních dluhopisů je společnost EWE JEWELRY s.r.o., prodávající unikátní šperky s jedinečným emocionálním prvkem pod obchodní značkou WITH U a smaragdové šperky EWE. Společnost za rok 2021, tedy za první rok své činnosti, dosáhla tržeb cca 15 mil. Kč a za rok 2022 jej plánuje minimálně ztrojnásobit, to zejména distribucí nových šperků pod značkou EWE.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů