Charakteristika společnosti

Emitentem korporátních dluhopisů je společnost EWE JEWELRY s.r.o., prodávající unikátní šperky s jedinečným emocionálním prvkem pod obchodní značkou WITH U a smaragdové šperky EWE. Společnost za rok 2021, tedy za první rok své činnosti, dosáhla tržeb cca 15 mil. Kč a za rok 2022 jej plánuje minimálně ztrojnásobit, to zejména distribucí nových šperků pod značkou EWE. Po vstupu společnosti EWE JEWELRY PORTO Ltd. jakožto jediného společníka společnosti EWE JEWELRY s.r.o., se rozvinula úzká spolupráce se společností EWE JEWELRY S.A.S. z kolumbijské Bogoty, a to v oblasti získávání smaragdů pro své šperky. Za pouhého půl roku od navázání spolupráce stihla společnost navrhnout více než 50 modelů šperků.

Název společnostiEWE Jewelry s.r.o.
AdresaRoháčova 145/14, 130 00 Praha Žižkov
09930914
WWWwww.ewejewelry.com

Vedení společnosti

Marek Návrat
Jednatel společnosti

Marek vystudoval Vyšší odbornou a hotelovou školu v Opavě. Po studiu jel do Velké Británie, kde mimo jiné pracoval jako manažer pro společnosti Starbucks, Pizza Express a Costa Coffee. Po 10 letech získávání zkušeností v zahraničí se vrátil do své rodné země, aby pracoval jako account manager pro Pacinos signature line CZ a spravoval nemovitosti pro Kříž and Co Developments. Mezi Markovi záliby patří cestování, mindfulness a svět výběrové kávy.

Bc. Petra Frantová
PR manager společnosti

Petra má bohaté zkušenosti jak z marketingu a komunikace, tak s vedením samostatných projektů. Jen namátkou, v Bubbleology měla na starost návrh a realizaci propagačních akcí firmy a správu online marketingu na sociálních sítích. V modelingové agentuře Jaro Management zase komunikaci s klienty a dodavateli, správu webových stránek, tvorbu marketingových prezentací a organizaci eventů. Podílela se na zakázkách pro významné mezinárodní i české firmy (např. Debenhams, FIFA 2008, Eristoff, Apollinaris, Česká spořitelna). Petra také v rámci své kariéry u společnosti COFET a.s. organizovala a vedla přípravu několika celostátních soutěží pro MŠMT. Její poslední pracovní zkušeností je zajišťování PR komunikace, vytváření marketingových plánů a správa sociálních sítí a webů pro Gastro Group Service s.r.o.. Petra se, kromě péče o svého malého syna, ráda věnuje fitness, cyklistice a vzdělává se v psychologii.

Dluhopisy společnosti EWE Jewelry s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
EMERALD 9,5/249,50 % p.a.31.12.202410 000,-KčDetail dluhopisu
EMERALD 9,5/20239,50 % p.a.31.12.202325 000,-KčDetail dluhopisu

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů