Výnos 12,80 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2026

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Tato emise je určena na financování a realizaci fotovoltaických stanic. Společnost Energie pro budoucí generace s.r.o. je složena z odborníků zabývajících se tímto segmentem, a proto se rozhodla vydat emisi „Energie pro všechny“, která urychlí růst společnosti a pomůže se zaměřit na výstavbu FVE na rodinné domy, kde je v dnešní době poptávka enormní.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE20 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 19 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003553489
ÚROK

12,8% p.a.

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2026
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.8.2023

Jak využijeme získané prostředky?

  • Výstavba a kompletní realizace FVE stanic pro komerční využití

  • Nákup manipulační techniky a dopravních prostředků

  • Nákup moderní techniky a systémů pro instalaci FVE

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

  • Výroba elektrické energie, která půjde přímo do distribuční sítě

  • Realizace FVE na rodinné domy – zisk z provedené práce

Zkušenosti společnosti

Zkušenosti společnosti vychází z několikaleté praxe v tomto oboru. Ve společnosti je skupina lidí, kteří se v daném oboru zaměřují na všechny segmenty, a to od realizace solárních panelů na chaty, domy, nákupní střediska, ale také velké solární pole, které dokáží vyprodukovat spoustu „energie pro všechny“.

Detailní informace o emisi

EMITENTEnergie pro budoucí generace s.r.o
NÁZEV EMISEEnergie pro všechny 12,8/26
CELKOVÝ OBJEM EMISE19 000 000,- Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,- Kč
ÚROK

12,8% p.a.

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ20 000,- Kč
ISINCZ0003553489
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.11.2026
DATUM SPLATNOSTI31.12.2026
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.8.2023
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti

Společnost Energie pro budoucí generace s.r.o. se zabývá problematikou obnovitelných zdrojů, které v dnešní době mají stále větší popularitu ze strany obyvatelstva. Společnost chce přispět k co největší energetické soběstačnosti, hlavně co se týče elektrické energie. Projekty zhotovené naší společností jsou ziskové a vybudované v nejvyšších standardech.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů