Výnos 13,40 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2026

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Engineering Chips s.r.o. je inovativní startup působící v oblasti digitálních čipů a technologií, jehož cílem je přinášet revoluční řešení do světa elektroniky a umožnit lidem být aktivními tvůrci digitální budoucnosti.

Společnost spolupracuje s předním čipovým výrobcem v průmyslu a přijímá zakázky na inovativní čipy pro nejnovější zařízení. Díky investici budou moci v projektu rozvíjet nové technologie a tvořit čipy, které posunou hranice digitálního světa. Strategická spolupráce s čipovým výrobcem v Thaj-wanu společnosti zajišťuje přístup k nejnovějším technologiím a know-how.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 22 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003556045
ÚROK13,4% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2026
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.11.2023

Jak využijeme získané prostředky?

  • Investice do vývoje nových technologií pro čipový průmysl

  • Rozšíření výrobních kapacit pro zajištění rychlého zavedení nových čipů na trh

  • Podpora výzkumu a vývoje pro dosažení konkurenční výhody v oblasti digitálních čipů

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

  • Investice do vývoje nových technologií pro čipový průmysl

  • Investice do nových technologií a výzkumu, které povedou ke stálému rozšiřování portfolia produktů

Zkušenosti společnosti

Společnost má bohaté zkušenosti zejména v oblasti inovativních technologií a start-upů. Naši klíčoví členové týmu mají za sebou úspěšné projekty v různých odvětvích, což nám umožňuje přinášet nové pohledy na digitální čipy a průmysl obecně.

Detailní informace o emisi

EMITENTEngineering Chips s.r.o.
NÁZEV EMISEEngineering Chips 13,4/2026
CELKOVÝ OBJEM EMISE22 000 000,- Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
ÚROK13,4% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,- Kč
ISINCZ0003556045
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.11.2026
DATUM SPLATNOSTI31.12.2026
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.11.2023
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti

Engineering Chips s.r.o. je inovativní startup působící v oblasti digitálních čipů a technologií, jehož cílem je přinášet revoluční řešení do světa elektroniky a umožnit lidem být aktivními tvůrci digitální budoucnosti. Klíčoví členové týmu, včetně CEO Josefa Žemličky, mají bohaté zkušenosti ze startupového prostředí a čipového průmyslu.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů