Výnos 9,50 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12. 2027

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Restaurace VÝTOPNA, známá svým jedinečným konceptem servírování jídel a nápojů prostřednictvím modelových vlaků, zaznamenala mimořádný úspěch v České republice a Rakousku. Nyní plánuje expanzi do Spojených států amerických, kde společnost vidí obrovský potenciál v inovativním a zábavném gastronomickém zážitku. Prostřednictvím této emise chce VYTOPNA GROUP SE získat potřebné finanční prostředky na otevření nových poboček, nákup vybavení a marketingovou podporu na americkém trhu.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 10 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003563371
ÚROK

9,50% p.a. + bonus

Ke každému dluhopisu máte možnost koupit až 100 ks voucherů, každý v hodnotě 1000 Kč se slevou 50%

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2027
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.7.2024

Jak využijeme získané prostředky?

  • Na expanzi konceptu Výtopna do USA

    Vybudování mezinárodně uznávané značky a nabídnout Americkému trhu nezapomenutelný zážitek, který kombinuje unikátní koncept se skvělou gastronomií.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

  • Růst společnosti na zahraničním trhu

    V minulosti měla Výtopna neustále problém s odmítáním rezervací. A to přes to, že se jí dařilo na 220 místech udělat obrátku na židli až 5x za den a obsloužit tak přes 1 000 hostů denně. V USA vidí společnost velký potenciál pro růst.

Koncept Výtopna

Výtopna je na trhu více než 13 let, přičemž koncept byl po celou dobu v zisku.

Unikátnost konceptu Výtopna ocenila i společnost American Express, když prostřednictvím American Express Essentials zařadila restauraci Výtopna mezi 20 nejzajímavějších restaurací světa: www.amexessentials.com/top-cool-restaurants-dining-concepts/

Vedení společnosti

Jaromír Budík

Jaromír Budík

Vstoupil do společnosti v roce 2019 a má na starosti rozšíření konceptu Výtopna v zahraničí
Petr Fridrich

Petr Fridrich

Zakladatel konceptu Výtopna, má na starosti koncept od A do Z. Tzn. od interiéru restaurace, přes vše co souvisí s vlaky, až po jídelní lístek.

Detailní informace o emisi

EMITENTVYTOPNA GROUP SE
NÁZEV EMISEExpanze konceptu VÝTOPNA do USA
CELKOVÝ OBJEM EMISE10 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,00 Kč
ÚROK

9,50% p.a. + bonus

Ke každému dluhopisu máte možnost koupit až 100 ks voucherů, každý v hodnotě 1000 Kč se slevou 50%

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ50 000,00 Kč
ISINCZ0003563371
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.11.2027
DATUM SPLATNOSTI31.12.2027
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.7.2024
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti VYTOPNA GROUP SE

VYTOPNA GROUP SE je 100% vlastník všech společností, které patří do konceptu VYTOPNA. Tzn. nejen restaurací v Praze a ve Vídni, ale také servisní společnosti, která zajišťuje výstavbu restaurací, vývoj SW a HW, výrobu vlaků atd.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů