Úrok 8,40 % p.a.

Výše ročního úroku

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.7.2021

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Společnost FRIGOSERVIS s.r.o. je rodinnou firmou a sesterskou společností firmy BonFood s.r.o. (provozuje e-shop BonFood.cz, specializující se na prémiový prodej mořských ryb, hovězího a výrobků z nich), pro kterou zajišťuje kompletní výrobu a distribuci objednávek.

Pod křídla společnosti patří také farma na Vysočině se 150 kusy hovězího dobytka chovaného přirozeným způsobem na ploše 55 hektarů. Maso z farmy je prodáváno výhradně přes sesterský e-shop BonFood.cz.

V posledních měsících FRIGOSERVIS s.r.o. rozšiřuje výrobu o další sortiment. Na jaře 2019 začala výroba konzerv pro psy a kočky, v červnu stejného roku společnost zahájila výrobu hovězího a vepřového ve vlastní šťávě podle tradiční receptury.

V brzké době FRIGOSERVIS s.r.o. plánuje zahájit výrobu hotových jídel – omáček s rybím, hovězím a vepřovým masem. Všechny výrobky FRIGOSERVIS s.r.o jsou na trh dodávány v prémiové kvalitě přes BonFood. Na tuzemském trhu působí FRIGOSERVIS s.r.o. od roku 2004.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE20 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 10 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,40% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.7.2021
STAV EMISEÚpis zahájen 1.8.2019

Jak využijeme získané prostředky?

 • Růst obratů sesterského e-shopu BonFood.cz (100 % ročně) vyžaduje rozšíření výrobních kapacit. Prostředky budou využity na pořízení nové výrobní linky a modernizaci linky stávající.

 • Prostředky využijeme také k zefektivnění logistických procesů. Zavedení EAN kódů do skladu, který nám umožní vytvoření nového skladovacího systému se sledováním dat expirace pro každý jednotlivý balíček, včetně nového vážícího a etiketovacího systému.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Nenakupujeme na volném trhu

  Jen od prověřených rybářů a vždy v nejvyšší kvalitě

 • Nabízíme výjimečný produkt prémiové kvality a dlouhou dobu záruky

  Není problém prodat ho kdekoli v EU, nejsme závislí na českém trhu

 • Máme 25 let praxe, kontakty a renomé

  Umíme se vyhnout problematickým kontraktům

 • Každý rok rosteme o 100 %

  Jen na e-shopu máme na 20 tisíc pravidelných zákazníků

Jak je zajištěna kvalita výrobků Bonfood

Společnost Bonfood velmi dbá na kvalitu svých výrobků. Zajišťuje ji díky:

 • dodávkám ryb a mořských plodů přímo od rybářů
 • vlastní výrobě
 • dovozu výrobků zákazníkům vlastní dopravou

Všechny výrobky můžete zakoupit na eshopu společnosti BonFood.

Detailní informace o emisi

EMITENTFRIGOSERVIS s.r.o.
NÁZEV EMISEFRIGOSERVIS 8,4/2021
CELKOVÝ OBJEM EMISE10 000 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU20 000,00 Kč
ÚROK
8,40 % p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ20 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.6.2020
DATUM SPLATNOSTI31.7.2021
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
STAV EMISEÚpis zahájen 1.8.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti FRIGOSERVIS

Společnost FRIGOSERVIS s.r.o. je rodinnou firmou a sesterskou společností firmy BonFood s.r.o. (provozuje e-shop BonFood.cz, specializující se na prémiový prodej mořských ryb, hovězího a výrobků z nich), pro kterou zajišťuje kompletní výrobu a distribuci objednávek.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů