Úrok 8,4 % p.a. + bonusy

Výše ročního úroku

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 19.6.2020

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

JAN ANTONÍN akciová společnost se zabývá podporou malého a středního podnikaní. Základní kapitál společnosti je 30 mil. korun a je součástí Českého průmyslového holdingu a.s. JAN ANTONÍN akciová společnost vznikla na základě vysoké poptávky veřejnosti, klientů a obchodních partnerů, po různých formách financování a dalšího rozvoje jejich společností. Na základě této poptávky připravuje projekt expresního proplácení faktur dodavatelům. Tento projekt bude důležitou finanční podporou a bude poskytovat krátkodobé finance pro živnostníky, malé a střední podniky.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU5000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE5000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 25 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,40 % p.a. + jednorázový bonus pro vklady od 200 000,-Kč do 495 000,-Kč ve výši 0,5% z investované částky nebo bonus 1% pro vklady nad 500 000,-Kč

(Až 8,90% p.a.!)

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI19.6.2020
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 20.6.2018

Jak použijeme vaše prostředky

 • FINANCE BUDOU VYUŽITY NA EXPRESNÍ PROPLÁCENÍ FAKTUR, PO DŮKLADNÉM PROVĚŘENÍ KLIENTŮ A VYHODNOCENÍ RIZIK

 • PROPLÁCENÍ DAŇOVÝCH DOKLADŮ V ŘÁDECH DESÍTEK TISÍC KORUN ČESKÝCH PRO ROZLOŽENÍ RIZIKA

 • KRÁTKODOBÉ FINANCOVÁNÍ JAKO NÁSTROJ PRO ROZVOJ PODNIKÁNÍ, RYCHLE A BEZ DLOUHÉHO ČEKÁNÍ

 • INDIVIDUÁLNÍ FINANCOVÁNÍ MATERIÁLU, ZBOŽÍ A SLUŽEB PRO ŽIVNOSTNÍKY, MALÉ A STŘEDNÍ PODNIKY

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • DLOUHODOBÉ ZKUŠENOSTI S FINANCOVÁNÍM RŮZNORODÝCH PROJEKTŮ

 • Zajištění majetkem společnosti

 • Financování částek do maximální výše 100 tis.Kč pro rozložení rizika

 • Díky české legislativně v oblasti kontrolního hlášení, DPH a dalších mechanismů je minimalizované riziko podvodů a obcházení

Názorné ukázky využití služeb JAN ANTONÍN

 • Malá instalatérská firma

  Malá instalatérská firma právě realizuje zakázku pro významného developera. Tento klient je velká společnost, která má splatnost faktur 60 a více dní. Instalatéři musí čekat na proplacení faktury za materiál a odvedenou práci. Aktuálně byli poptáni na rekonstrukci dvou koupelen v bytovém domě. Mají
  tedy dvě varianty řešení:

  a) Odmítnout zakázku kvůli nedostatku financí na nákup materiálu, jelikož zákazník nechce uhradit zálohu na zakázku

  b) Zakázku přijmout a nechat fakturu za materiál proplatit JANA ANTONÍNA.

 • Malý živnostník

  Živnostník zabývající se stánkovým prodejem vína má domluvené prodejní místo na farmářských trzích a blíží se svátek Sv. Martina. Měsíc dopředu musí objednat svatomartinská vína, která chce vinař uhradit před jejich dodáním. Ví, že o svatomartinská vína bude zájem, ale nemá 50.000 Kč na jejich nákup. Fakturu tedy nechá proplatit JANA ANTONÍNA a za 30 dní vše v pořádku doplatí.

 • Truhlář

  Truhlář Karel právě dokončil realizaci nové knihovny v celkové hodnotě 245.000 Kč pro místní základní školu. Finanční prostředky, které za odvedenou práci dostal, použil na nákup materiálu na další realizaci. Nicméně končí měsíc a bude muset zaplatit vyměřené DPH. DPH tedy nechá proplatit JANA ANTONÍNA a vyhne se tak nepříjemnostem s finančním úřadem.

Detailní informace o emisi

EMITENTJan Antonín akciová společnost
NÁZEV EMISEJan Antonín 8,4/24
CELKOVÝ OBJEM EMISE25 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU5000,00 Kč
ÚROK
8,40 % p.a. + jednorázový bonus pro vklady od 200 000,-Kč do 495 000,-Kč ve výši 0,5% z investované částky nebo bonus 1% pro vklady nad 500 000,-Kč

(Až 8,90% p.a.!)

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ5000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ19.6.2020
DATUM SPLATNOSTI19.6.2020
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na jméno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 20.6.2018
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

Výhodou investice do našich dluhopisů je nulový vstupní poplatek a jednoduchý proces nákupu. Spočítejte si, jaké výnosy budete pravidelně získávat. Navíc získáte výše zmíněné jednorázové bonusy.

EMITENT DLUHOPISŮ A ZAJIŠTĚNÍ DLUHOPISŮ

Společnost Jan Antonín je akciová společnost se základním kapitálem 30 mil. Kč a je součástí významného Českého průmyslového holdingu a.s.. Majetek skupiny je v nižších stovkách milionů, převážná část majetků je v nemovitostech.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů