Výnos 10,50 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.5.2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Emitentem je společnost BART´S s.r.o., která v ČR vyvíjí, vyrábí a distribuuje vlastní inovativní výrobky pro děti. Například první produkty pod značkou BART´S POTTY TABS úspěšně učí děti na nočník po celém světě (ČR, SK, AUS, NZ, FR, SAE a SA). Společnost nyní připravuje vstup nových produktů na trh pod svou další vlastní značkou kii-baa® organic. Na podzim 2022 tak bude pod značkou kii-baa® organic uvedeno na trh celkem 7 produktů zaměřených na podporu přirozené obranyschopnosti dětské pokožky, jejichž vývoj probíhá již od roku 2020.

Díky předem domluvené exkluzivní spolupráci, budou od října 2022 tyto produkty značky kii-baa® organic dostupné nejen na všech pobočkách drogérie dm v ČR, ale také přes současné distribuční kanály i v dalších zemích. Na základě poměrné dlouhé výrobní době potřebuje společnost na počátku naskladnit větší množství produktů a tím bude také zajištěna vyžadovaná efektivita dodávek.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 4 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003541773
ÚROK

​​​​​​​10,50% p.a. + bonus

 1. při investici 100.000,- a výše: jednorázový bonus 3,00% (na 13,50% pro aktuální rok)
 2. při investici 500.000,- a výše: jednorázový bonus 6,00% (na 16,50% pro aktuální rok)

Jednorázový bonus je splatný s první výplatou výnosu.

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.5.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.7.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • Nákup produktů na sklad

  Od roku 2020 do společnosti bylo investováno přes 2 mil. Kč z vlastních zdrojů na vývoj, grafiku, vzorky, ověření trhu a zajištění odběru. Krom financí z dluhopisů plánují investovat z vlastních zdrojů další 2 mil. Kč především na další vývoj nových produktů a prezentaci produktů na veletrzích a platformách pro distributory.

 • marketingová a PR podpora přoduktů

 • Provozní náklady

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Zvýšení objemu prodeje

  • Průměrný měsíční prodej letos vzroste o 600 000,- Kč jen v čr a v zahraničí v průměru o 1 600 000,- Kč v příštím roce
  • Společnost bude držet skladem produkty v průměru za 4,5 až 8 mil,- Kč (díky tomu tak je stabilním dodavatelem bez možnosti výpadku skladových zásob)
 • Rozvoj společnosti

  • Zvýšení kapacity externích skladových prostor
  • Nový eshop
  • Vývoj dalších 20ti produktů, které společnost uvede v roce 2023
  • Certifikace produktů
 • Rozšíření distribučních kanálů

  distribucí se zájmem o kii-baa® produkty je již nyní mnoho a to z Německa, Velké Británie, Holandska včetně velkých maloobchodních řetězců atd.

Úspěchy společnosti

jedním z největších úspěchů společnosti je bezpochyby vybudovaná distribuční síť v různých státech, kterou využívá při distribuci produktů značek kii-baa® organic a BART´S® POTTY TABS. Ty naleznete například zde:

 • V česku

  • kii-baa® organic bude exkluzivně na všech pobočkách drogérie dm + na vlastním eshopu
  • po exkluzivitě v dm je zájem o produkty i v lékárnách a ecommerce
 • v Dalších zemích

  • v dalších zemích, jako je Francie, Austrálie, Nový Zéland a v zemích Blízkého východu

Produkty kii-baa®

Díky předem domluvené exkluzivní spolupráci, budou od října 2022 tyto produkty značky kii-baa® organic dostupné nejen na všech pobočkách drogérie dm v ČR, ale také přes současné distribuční kanály i v dalších zemích.

Detailní informace o emisi

EMITENTBART’S s.r.o.
NÁZEV EMISEkii-baa® 10,5/2025
CELKOVÝ OBJEM EMISE4 000 000,- Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
ÚROK

​​​​​​​10,50% p.a. + bonus

 1. při investici 100.000,- a výše: jednorázový bonus 3,00% (na 13,50% pro aktuální rok)
 2. při investici 500.000,- a výše: jednorázový bonus 6,00% (na 16,50% pro aktuální rok)

Jednorázový bonus je splatný s první výplatou výnosu.

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
ISINCZ0003541773
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.6.2025
DATUM SPLATNOSTI31.5.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.7.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti BART´S s.r.o.

Emitentem je společnost BART´S s.r.o., která v ČR vyvíjí, vyrábí a distribuuje vlastní inovativní výrobky pro děti. Například první produkty pod značkou BART´S POTTY TABS úspěšně učí děti na nočník po celém světě (ČR, SK, AUS, NZ, FR, SAE a SA).

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů