Výnos 8,80 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.06.2023

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Česká republika je pivní velmoc a české pivo je nejlepší na světě. Na tomto trhu však mohou uspět pouze ti nejlepší a ti, kteří přijdou s originální myšlenkou a dokáží ji zrealizovat. Právě to se povedlo týmu společnosti WELL SERVICE s.r.o., když navrhl a zkonstruoval plnohodnotný pivovar, který se vejde do kompaktního lodního kontejneru. Na rozdíl od pevně instalovaných minipivovarů je kontejnerový pivovar SMART BREWERY plně mobilní a investice do pivovarské technologie není vázána na konkrétní místo. Díky těmto vlastnostem získává zájemce o vaření piva špičkovou technologii a odpadají náklady na stavební přípravu i nemovitost, kde by byl pevný minipivovar instalován.

Společnost WELL SERVICE s.r.o. provede zájemce o kontejnerový pivovar celým procesem od výběru správného řešení, zajištění financování, přes zkonstruování a instalaci pivovaru, až po získání potřebných povolení a návrh vlastní receptury piva. Do vývoje kontejnerových pivovarů již bylo investováno přes 8 mil. Kč a další investice je třeba vložit do dalšího vývoje technologií a do expanze v zahraničí.

Prostředky, které společnost WELL SERVICE s.r.o získá emisí dluhopisů, budou investovány výhradně do technologického rozvoje kontejnerových minipivovarů SMART BREWERY, do rozšíření vlastní sítě pivovarů v ČR a expanze do zahraničí, jenž zahrnuje vznik sítě minipivovarů a licenční výrobu pivovarů v zahraničí.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 8,8 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003705360
ÚROK
8,8% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI30.6.2023
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.7.2020

Jak využijeme získané prostředky?

 • NAVÝŠENÍ VÝROBNÍ KAPACITY KONTEJNEROVÝCH MINIPIVOVARŮ

  Zkrácení dodacích lhůt a navýšení výrobní kapacity zejména z důvodu poptávky a expanze do zahraničí.

 • BUDOVÁNÍ VLASTNÍ SÍTĚ MINIPIVOVARŮ

  Vybudování sítě několika referenčních minipivovarů v ČR. Pivovary budou v majetku společnosti.

 • Vývoj nové modelové řady

  Vývoj nové modelové řady a projektové dokumentace pro licenční výrobu pivovarů v zahraničí.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Prodej a pronájem minipivovarů v ČR a zahraničí

 • Prodej piva z vlastních minipivovarů

  Prodej piva z vlastních minipivovarů vč. prodeje surovin na vaření piva a dalších produktů související s provozováním minipivovarů.

 • Zajištění servisu stávajícím a novým minipivovarům

 • LICENČNÍ VÝROBA MINIPIVOVARŮ V ZAHRANIČÍ

 • Celosvětově jedinečný koncept kontejnerových minipivovarů

Způsob fungování

Výhod kontejnerového pivovaru již využívá v ČR několik provozovatelů, kteří vaří půllitr originálního piva již za 6 Kč. Uplatnění ale nachází kontejnerové pivovary také v zahraničí, kde kvalitní pivo není dostupné a cena prodávaného piva je výrazně vyšší, výnos z investice je proto mnohem vyšší než v ČR. Kontejnerové pivovary krom České republiky budou v nejbližší době instalované například na karibském ostrově Aruba, v jednání jsou minipivovary do Vietnamu, Číny a dalších zemí a připravuje se expanze do USA, kde by v budoucnu mělo vzniknout obchodní zastoupení se sítí vlastních kontejnerových pivovarů.

 • 1. Vaření

  Pivovarská sladina ve varně se svařuje s chmelem pro získání mladiny. Po oddělení chmele dojde ke zchlazení na zákvasnou teplotu a obsah je přečerpán do kvasné kádě.

 • 2. Kvašení

  Studená pivovarská mladina je ve kvasné kádi zakvašena kvasnicemi a pravidelně se sleduje průběh hlavního kvašení. Po ukončení jsou kvasnice uchovávány v nádobě na kvasnice pro další kvašení.

 • 3. Ležení

  Pivo se po dokvašení přečerpá do ležáckých tanků. Správnou teplotu v tancích zajistí chladící zařízení. V chladu a za mírného přetlaku zraje pivo příslušnou dobu dle druhu vařeného piva. Tato fáze je důležitá pro chuťovou harmonizaci.

 • 4. Stáčení

  Po dokončení výroby (zrání) piva v ležáckých tancích se hotové pivo stáčá do příslušných obalů – sudů, PET lahví či přímo pivním vedením rovnou do výčepu.

Reference

PIVOVAR KAIL

PIVOVAR KAIL

Praha Lahovice, Roční výstav: 525hl

www.pivovarkail.cz

Piva:

LUIS 11° spodně kvašený světlý ležák
CRYSTAL 11° svrchně kvašené světlé pivo, pivní styl IPA
ALFA 12° svrchně kvašené světlé pivo, pivní styl IPA

PIVOVAR LADRONKA

PIVOVAR LADRONKA

Praha 6, Roční výstav: 360hl

www.ladronka.com

Piva:

HEYL 8° svrchně kvašené světlé pivo, pivní styl IPA
HEYL 11° svrchně kvašené světlé pivo, pivní styl IPA

PIVOVAR BAJER

PIVOVAR BAJER

Kovářov - Lipno, Roční výstav: 500hl

www.penzionaxiom.cz/pivovar-bajer

Piva:

BAJER 12° spodně kvašený světlý ležák
BAJER 12° spodně kvašený polotmavý ležák

Detailní informace o emisi

EMITENTWELL SERVICE s.r.o.
NÁZEV EMISEMinipivovary 8,8
ISINCZ0003705360
CELKOVÝ OBJEM EMISE8 800 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
8,80% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.6.2023
DATUM SPLATNOSTI30.6.2023
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.7.2020
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti WELL SERVICE

Společnost WELL SERVICE s.r.o. je ryze česká obchodní firma zabývající se vývojem, výrobou a prodejem minipivovarů s dlouholetými zkušenostmi z pivovarského odvětví.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů