Výnos 11,60 % p.a.

Výše ročního výnosu

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.4.2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Emitent PRAG Investment Group a.s. investuje do atraktivních podhodnocených nemovitostí, neboli Distressed Real Estate Assets. Těmi jsou rezidenční nemovitosti – bytové jednotky a rodinné domy. Každou nemovitost nakupuje v průměru o 37 % levněji oproti odhadní ceně. Následně nemovitosti pronajímá původním vlastníkům. Po 1-5 letech nemovitost se ziskem prodává. Společnost tak disponuje dvojitou mírou zajištění a zároveň generuje dvojitý výnos. I proto má vždy garantovaný ziskový exit každé investice. A to v jakékoliv ekonomicky stabilní či nestabilní době.

Komentář Adama Kotrby, investičního ředitele společnosti: „Náš komplexní business model, založený na nákupu podhodnocených nemovitostí, jejich pronájem spolehlivým nájemníkům a ziskový prodej je svým způsobem zárukou a zajištěním dluhopisů. Pohybujeme se ve stabilně rostoucím prostředí rezidenčních nemovitostí. Vybíráme ty nejatraktivnější z podhodnocených nemovitostí ve smysluplných urbanistických lokalitách po celé ČR. Výborné cashflow, generované z pravidelného příjmu nájmu, zajišťuje bezproblémové výplaty výnosů našim dluhopisovým investorům.“

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 15 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003540296
ÚROK
11,60% p.a.
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
DATUM SPLATNOSTI30.4.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • Vylepšení cashflow společnosti

  V aktuální ekonomické situaci má společnost v plánu nakoupit co nejvíce nemovitostí. Poptávka po nabízených službách se za poslední rok zvýšila o cca. 200 %

 • Nákup podhodnocených nemovitostí

  Nákup bytové jednotky či rodinných domů se stabilním nájemníkem o cca. 37 % levněji oproti odhadní ceně.

 • Upevnění pozice na českém trhu

  Díky novému kapitálu společnost získá finanční výhodu oproti konkurenci a upevní tak svoji pozici na trhu.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Nákupem podhodnocených nemovitostí

 • Inkasováním pravidelného nájemného

 • Stabilním růstem cen rezidenčních nemovitostí

 • Ziskovým prodejem díky nákupu ,,se slevou"

Některé z projektů společnosti

Více než dvacetileté kumulativní zkušenosti Luboše Velebila s Adama Kotrby s investičním a nemovitostním trhem jsou garantem pro fungování celé investiční skupiny PRAG Investment Group a.s. ve všech segmentech zaměření a na všech úrovních investičního procesu. Jedna z hlavních přidaných hodnot a zároveň konkurenční výhoda je bezesporu jejich expertíza a management v segmentu problémových a podhodnocených aktiv, tj. Distressed Assets Management. Jejich schopnost řešit problémové situace, slouží jako základ pro vynikající risk management, o které se jejich celý finančně investiční holding opírá.

Detailní informace o emisi

EMITENTPRAG Investment Group a.s.
NÁZEV EMISEPRAG IG 11,6/2025
CELKOVÝ OBJEM EMISE15 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,00 Kč
ÚROK
11,60% p.a.
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
EMISNÍ KURZ50 000,00 Kč
ISINCZ0003540296
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.3.2025
DATUM SPLATNOSTI30.4.2025
ZPĚTNÝ ODKUPAno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti PRAG Investment Group a.s.

Společnost PRAG Investment Group a.s. je etablovaná a dynamická finanční skupina, která rozvíjí diverzifikované portfolio činností se specializací na nemovitostní sektor, podnikatelské financování, krizové finanční poradenství a zahraniční obchod.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů