Výnos 8,00 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.10.2022

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Hlavní myšlenka společnosti Renome development group a.s. je realizovat developerské projekty s vysokou přidanou hodnotou s důrazem na ekologii a příjemné sociální prostředí. Mimo to ve společnosti zakládají na naprosto otevřených a rovnocenných vztazích s investory.

“Ďáblický dvůr” je unikátní a komorní projekt, tvořený ze tří budov uzavřené historické usedlosti určený pro náročné zájemce, hledající nestandardní a současně vysoce komfortní styl bydlení. V tomto areálu společnost realizuje celkem 4 byty ve vysokém standardu.

Filozofie projektu je bydlení v historických prostorách s moderními prvky interiéru, vlastní předzahrádkou a dále společným ozeleněným dvorem nabízejícím více aktivit. Každý z bytů je navržen jako loftový s vnitřním schodištěm a kontaktem skrze velká francouzská okna s přilehlou vlastní zahrádkou či terasou.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 3 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.10.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 30.04.2020

Jak využijeme získané prostředky?

 • Finalizace stavebních prací

  Dokončení následujících stavebních prací:

  • podlahové vytápění
  • podlahy
  • francouzská okna
  • schodiště od akademického kováře
  • koupelny

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Následný prodej

Projekt Ďáblický dvůr

Od založení společnosti došlo k akvizici 4 nemovitostních projektů v aktuální znalecké hodnotě cca 60.000.000 Kč, které jsou určeny k developerské činnosti. “Ďáblický dvůr” je unikátní a komorní projekt, tvořený ze tří budov uzavřené historické usedlosti určený pro náročné zájemce, hledající nestandardní a současně vysoce komfortní styl bydlení. V tomto areálu společnost realizuje celkem 4 byty ve vysokém standardu.

Detailní informace o emisi

EMITENTRenome development group a.s.
NÁZEV EMISERENOME 8/22
CELKOVÝ OBJEM EMISE3 000 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
8,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.4.2021
DATUM SPLATNOSTI31.10.2022
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 30.4.2020
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti VISE SENIO

Primární záměr společnosti je akvizice stavebních pozemků, nebo budov s možností bytové výstavby, cíleně v krajských městech a jejich okolí. Společnost realizuje pouze rezidenční projekty a nekupuje projekty u nichž by realizace podléhala změně územního plánu.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů