Úrok 7,20 % p.a. + BONUS

Výše ročního úroku

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 14.12.2020

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Společnost ke konci roku 2018 plánuje výstavbu velkokapacitního skleníku pro pěstební účely Aquaponie. Jedná se o ekologický způsob pěstování ryb a zeleniny, kde  společnost zafixován odběr produkce na 3 roky dopředu u celorepublikového velkoobchodu. Investice přesáhne 10 mil. Kč v první fázi a poté přes 30 mil. Kč ve druhé fázi v roce 2019.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 25 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
7,20% + jednorázový bonus 0,5% z investované částky při investici 100 000 Kč a vyšší

(Až 7,45% p.a.)

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI14.12.2020
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 15.12.2017

Jak využijeme získané prostředky?

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • zafixováný odběr produkce na 3 roky dopředu u celorepublikového velkoobchodu.

 • návratnost investice aquaponického skleníku v Kopidlně je 1,5 roku

Co je to Aquaponie?

Aquaponie je ekonomický systém produkce potravin, který spojuje chov ryb a pěstování rostlin bez půdy.

Slovo aquaponie se skládá ze dvou hlavních složek tohoto systému: AQUAkultura + hydroPONIE = AQUAPONIE

V podstatě se jedná o recirkulační systém intenzivního chovu ryb v umělých nádržích a přečerpávání vody do hydroponické části, ve které rostliny odeberou část živin pro svůj růst, voda se zde biologicky i mechanicky pročistí a putuje zpět do rybí nádrže. Oproti běžnému chovu ryb se znečištěná voda nevypouští do prostředí, ale neustále cirkuluje v systému. Jedná se tak o velice ekologický způsob chovu ryb. Z biologického pohledu jde o téměř uzavřený ekosystém, který funguje na principech podobných například s rybničním ekosystémem.

Tento systém je rozšířen v mnoha zemích po celém světě. Nejvíce pak ve Spojených státech a Austrálii. V těchto zemích dnes už existují farmy pro komerční využití aquaponického pěstování, které tímto způsobem dodávají čerstvou zeleninu a rybí maso na místní trh, a to celoročně. V Evropě vznikají teprve první projekty. Často se jedná o malé pokusy nadšenců, které nemusí končit vždy úspěchem. Nejčastěji však v zahraničí narazíme na funkční zahradní systémy, které dokážou stabilně produkovat zeleninu i ryby pro malou rodinu a doplňovat tak částečně potřebu čerstvých potravin.

Proč Aquaponie?

 • Dvojí profit

  Kromě zeleniny vychováme i velké množství ryb

 • Rychlost

  Ryby jsou vhodné ke konzumaci od narození již za 4 měsíce. Zelenina dokonce roste až 5x rychleji.

 • Ochrana přírody

  Spotřeba jen 10% vody oproti zalévání a žádné vypouštění dusičnanů zpět do přírody.

Detailní informace o emisi

EMITENTSatori Capital s.r.o.
NÁZEV EMISERodinné hodnoty 7,2/36
PROJEKTAquaponie
CELKOVÝ OBJEM EMISE25 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
7,20% + jednorázový bonus 0,5% z investované částky při investici 100 000 Kč a vyšší

(Až 7,45% p.a.)

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.5.2018 s možností prodloužení – prodlouženo do 31.3.2019
DATUM SPLATNOSTI14.12.2020
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na jméno
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 15.12.2017
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

Výhodou investice do našich dluhopisů je nulový vstupní poplatek a jednoduchý proces nákupu. Spočítejte si, jaké výnosy budete pravidelně získávat. Navíc získáte výše zmíněné jednorázové bonusy.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů