Výnos 8,4 % p.a.

Výše ročního výnosu

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.11.2021

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Emitent San Anton s.r.o. je společnost podnikající od roku 1994 v oblasti čerstvého ovoce a zeleniny. Vlastní zemědělské pozemky o výměře 13ha u obce Těně, v blízkosti brdských lesů 60 km jihozápadně od Prahy. Od roku 2012 působí pod obchodní značkou „San Anton Farm“ a investuje do nových produktů a služeb.

Hlavními provozy společnosti jsou pěstování ovoce, velkoobchod a maloobchod s čerstvou zeleninou a ovocem, sušárna ovoce.

Záměrem společnosti je vytvořit na vlastních pozemcích vysoce profitabilní borůvkovou plantáž, která po dokončení bude plodit více jak 300 tun borůvek, což reprezentuje tržbu 75.000.000 Kč. Aktuálně je vysazeno 6ha borůvkových keřů. 

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 10 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,40% p.a.
VÝPLATA ÚROKUkvartálně
DATUM SPLATNOSTI30.11.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.3.2019

Aktuality z projektu

Jak využijeme získané prostředky?

 • Založení a osazení nových záhonů borůvek

  Na současně vlastněných pozemcím společnost založí a osadí nové záhovy kanadských borůvek

 • Investice do infrastruktury záhonů a sklízecího kombajnu

 • Založení vlastní množírny borůvkových keřů

 • Vybudování distribučního centra

  Vybudování distribučního centra se skladovacími prostory vybavené chladící a mrazící technologií a balírnou

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Výnosnost borůvek každý rok stoupá

  Výnosnost borůvek každý rok stoupá až do maxima 8kg – 10 kg / keř

 • Zisk za prodej borůvek

  Z provozovaných borůvkových polí bude v roce 2020 plánovaný výnos 14.000.000 Kč a dále poroste

 • Oslovení většího publika zákazníků

  Díky nové prodejně v atraktivní oblasti a širšímu portfoliu produktů budeme schopni oslovit více zákazníků

Osazování vlastních polí

Společnost osazuje svoje pole od roku 2017, aktuálně má zasazeny 4 odrůdy kanadské borůvky na 6ha polí, které v roce 2019 dosáhnou produkce 32.000kg s prodejní cenou přesahující 6 mil. Kč. Po dosažení plné plodnosti v roce 2022 bude z těchto již zasazených keřů sklizeň přibližně 150 tun borůvek v hodnotě 30.000.000 Kč.

Přehled vlastněných pozemků společnosti

Zasazením borůvkových keřů na dalších 6ha polí, se sklizeň po dosažení maximální výnosnosti keřů vyšplhá na více jak 300 tun kanadské borůvky a tržby tak dosáhnou 75.000.000 Kč.    

DETAILNÍ INFORMACE O EMISI

EMITENTSan Anton s.r.o.
NÁZEV EMISESan Anton Farm 8,4
CELKOVÝ OBJEM EMISE10 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
8,40% p.a.

VÝPLATA ÚROKUkvartálně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.12.2019
DATUM SPLATNOSTI30.11.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEúpis zahájen 1.3.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti San Anton s.r.o.

Emitent San Anton s.r.o. je společnost podnikající od roku 1994 v oblasti čerstvého ovoce a zeleniny. Vlastní zemědělské pozemky o výměře 13ha u obce Těně, v blízkosti brdských lesů 60 km jihozápadně od Prahy. Od roku 2012 působí pod obchodní značkou „San Anton Farm“ a investuje do nových produktů a služeb.
Hlavními provozy společnosti jsou pěstování ovoce,  velkoobchod a maloobchod s čerstvou zeleninou a ovocem, sušárna ovoce.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů