Výnos 8,40 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 15.07.2022

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Soyka je český rodinný podnik zpracovávající výhradně bio soju pěstovanou na biofarmě v Rakousku. Výrobky poté distribuje do restaurací, ale i do obchodních sítí pro koncové spotřebitele. Jsou držiteli bio certifikací:

 • BIO certifikát číslo A 14348 (ke stažení zde)
 • BIO certifikát číslo No. 14348 (ke stažení zde)
 • BIO certifikát číslo A 06225 (ke stažení zde)

Společnost Soyka je v tuto chvíli jediná ve střední a pravděpodobně i celé Evropě, kdo má ucelenou výrobu čerstvých produktů z organické rakouské soji plněnou do skla. Trendy poslední doby ukazují, že zájem o čerstvé organické potraviny bude stále stoupat.

Jednatel společnosti pan Michal Jeřábek dodává:

„Máme technologii, máme knowhow. Aktuálně jsme v situaci, kdy je třeba zastabilizovat výrobu, zefektivnit a zjednodušit některé výrobní postupy. Zároveň díky otevření německého trhu je třeba výrobní kapacity rozšířit. Proto plánujeme investici do nových vlastních výrobních prostor, které umožní značný nárůst kapacity . V kombinaci s automatizací některých procesů tak dojde k výraznému navýšení výrobních kapacit a tím pádem nebude ohrožena expanze na další trhy.“

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU1 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE1 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 5 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,40% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI15.7. 2022
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPUPovolena – není omezena
STAV EMISEÚpis zahájen 15.7. 2019

Jak využijeme získané prostředky?

 • Nákup a vybavení dalšího výrobního provozu

 • Zefektivnění současné výroby

  • inovace v procesu balení vyrobků
  • používají se výhradně eko-obaly
 • Nákup výrobních zařízení s větší kapacitou

  vyřešením některých logistických procesů, hlavně rozvozu chlazených produktů, dojde k výraznému navýšení kapacit

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Větší objemy prodeje

  Díky větší výrobní kapacitě bude společnost dosahovat vyšších objemů prodeje

 • Zvyšující se poptávka po vegetariánských a veganských bio produktech

 • Rozšíření portfolia výrobků

 • Prodej hotových jídel z foodtrucků

  Prodejem hotových jídel z foodtrucků společnost dosahuje vyšší marže než v případě polotovarů

SOYKA na veletrhu

Soyka v současné době dodává své sójové výrobky do několika desítek bezobalových prodejen v celé ČR. Postupně rozšiřuje nabídku i na Slovensko. Dále si produkty můžete koupit na nákupní platformě Scuk.cz nebo v internetovém obchodě Rohlik.cz. Zároveň výrobky dodává i do sítí bezobalových prodejen a prodejen s bio výrobky v Německu a v Rakousku (např. Hofer Basic nebo LPG Biomarkt).

Vlastní produkce výrobků

Ve společnosi Soyka nepřekupují výrobky, ale vše si vyrábějí ve vlastní provozovně. Díky tomu mohou nabídnout čerstvé výrobky bez konzervantů, které jsou určeny nejen pro vegetariány, ale dokáží oslovit i výrazně širší veřejnost.

Detailní informace o emisi

EMITENTSoyka s.r.o.
NÁZEV EMISEDluhopis Soyka 8,4%
CELKOVÝ OBJEM EMISE5 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU1 000,00 Kč
ÚROK
8,40% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ1 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ15.7.2021
DATUM SPLATNOSTI15.7.2022
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPUAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena – není omezena
STAV EMISEúpis zahájen 15.7.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Soyka s.r.o.

Soyka v současné době dodává své sójové výrobky do několika desítek bezobalových prodejen v celé ČR. Postupně rozšiřuje nabídku i na Slovensko. Dále si produkty můžete koupit na nákupní platformě Scuk.cz nebo v internetovém obchodě Rohlik.cz. Zároveň výrobky dodává i do sítí bezobalových prodejen a prodejen s bio výrobky v Německu a v Rakousku (např. Hofer Basic nebo LPG Biomarkt).

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů