Výnos 9,00 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.4.2021

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Společnost Uhlí Morava s.r.o. působí na trhu v oblasti maloobchodu s uhlím jíž šestým rokem. Od svého založení 4x navýšila svůj obrat oproti prvnímu roku a v posledních letech dosahovala obratu přes 50 milionů korun. Ročně tak společnost prodá přes 11 000 tun v maloobchodním prodeji. Každoročně tak dodává uhlí více než 8 000 zákazníkům.

Nyní chce své služby rozšířit o speciální vozidla a diký uzavřeným smlouvám s odběrateli se rozhodla vystavit dluhopisy. Společnost má smluvně podloženou práci pro techniku, jejiž nákup bude financován z prodaných dluhopisů do konce roku 2020 se společnostmi jako je Advanced World Transport a.s., je výhradní logistický partner u společnosti OKD nebo se společností Tondau, která je hlavní stavitelem na Opavském a Krnovském obchvatu a zametací služby pro společnost STRABAG a.s.

Společnost ručí investorům veškerým svým majetkem, kterým jsou 4 nakladače a 5 nákladních vozidel ( 2x man, 1x mercedes, 2x Iveco) a hodnota skladových zasob se pohybuje průběžně kolem 2mil Kč (po inventuře ke dni 31.12.2018 byla celková hodnota skladů 2 631 882,- Kč).

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 5 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
9,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI30.4.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2019

Jak využijeme získané prostředky?

 • Nákup pracovní techniky

  Nákup zametače Mercedes Benz 1518 LKO Atego za 27 500 EUR.

 • Nákup 2. zametacího vozidla

 • Nákup nákladních vozidel s pohonem 8x4

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Smluvně podložená práce pro zakoupené stroje

  Se společnostmi jako je Advanced World Transport a.s., OKD, Tondau a STRABAG a.s.

  • Smluvně je potvrzena práce pro dvě nákladní vozidla 8×4 a dvě zametací vozidla
  • výdělek jednoho vozidla měsíčně je cca 176 000 Kč
  • po odečtení nákladů jeodhadovaný měsíční zisk z jednoho vozidla je cca 80.000Kč
 • Dokumenty a smlouvy

  Dokumenty a smlouvy o potvrzení práce k nahlédnutí zde:

Detailní informace o emisi

EMITENTUhlí Morava s.r.o.
NÁZEV EMISETechnika 2021
CELKOVÝ OBJEM EMISE5 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,00 Kč
ÚROK
9,00% p.a.

VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ50 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍtermín prodloužen do 31.3.2020 viz dokument
DATUM SPLATNOSTI30.4.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEúpis zahájen 1.5.2019
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Uhlí Morava s.r.o.

Společnost Uhlí Morava s.r.o. působí na trhu v oblasti maloobchodu s uhlím jíž šestým rokem. Od svého založení 4x navýšila svůj obrat oproti prvnímu roku a v posledních letech dosahovala obratu přes 50 milionů korun. Ročně tak společnost prodá přes 11 000 tun v maloobchodním prodeji. Každoročně tak dodává uhlí více než 8 000 zákazníkům.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů