Výnos 8,10 % p.a.

Výše ročního výnosu

Kvartální výplaty

Každý kvartál obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.1.2023

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní informace o emisi

Česká společnost Prague Dimension s.r.o. se sídlem v Praze provozuje WeCare Medical Centre. Jedná se o veřejnou lékařskou kliniku zaměřenou na poskytování služeb praktického lékaře a pediatra. Unikátní mobilní aplikace a webového rozhraní, legislativní změna zdravotního pojištění a zkušený tým společnosti umožnila nabídnout široké veřejnosti bezprecedentní zdravotnické služby s využitím mobilních technologií.

WeCare Medical Centre působí na trhu od roku 2020, přičemž zaměstnává 3 doktory a zaregistrovala již více jak 1 000 pacientů. Majitelé do dnešní doby z vlastních zdrojů investovali miliony korun do rekonstrukce prostor kliniky, vybavení, náboru zaměstnanců a vývoje softwaru včetně mobilní aplikace.

Vedle neustálého vývoje mobilní aplikace, online prostředí a rozšiřování nabídky služeb chce WeCare v následujících 2 letech vybuduvat a vybavit dalších 6 lékařských klinik.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE25 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 13,1 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
8,10% p.a.
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
DATUM SPLATNOSTI31.1.2023
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.2. 2021

Jak využijeme získané prostředky?

 • Vybudování a vybavení dalších lékařských klinik

  Vybrané prostředky z dluhopisu použije na 1. Etapu projektu:

  • Vybudování, vybavení a otevření dalších dvou nových lékařských klinik
  • Nábor potřebného personálu k provozu nových a již plně fungujících klinik
  • Vývoj funcionality video doktora zabudované do vlastní mobilní aplikace a webového portálu
  • Marketingová podpora pro akvizici pacientů (v současnosti společnost od min. roku zaměstnává 3 doktory a zaregistrovala více jak 1,000 pacientů)

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Zvyšující poptávka po kvalitní zdravotní péči

  V době pandemie COVID je profesionální a bezpečná zdravotní péče s využitím moderních technologií umožňující minimum osobního kontaktu pro pacienta velice žádanou službou.

  WeCare je přiraveno ji bez kompromisu poskytnout.

 • Konkurenční výhoda

  WeCare Medical Centre přináší na trh moderní a nově vybavenou lékařskou kliniku. Klinika nabízí komunikační rozhraní nejen formou telefonu, ale především skrze mobilní aplikaci a samoobslužný webový portál s plně integrovanou funkcionalitou pro rezervování času návštěvye-receptu a elektronických výsledků testů. V blízké budoucnosti společnost plánuje představit službu video doktora, která umožní provést část prohlídek bez nutnosti fyzické návštěvy doktora.

WeCare Medical Centre

WeCare Medical Centre přináší na trh moderní a nově vybavenou lékařskou kliniku. S WeCare lze komunikovat nejen formou telefonu, ale především skrze mobilní aplikaci a samoobslužný webový portál s plně integrovanou funkcionalitou pro rezervování času návštěvy, obdržení výsledků testů nebo receptů do lékárny. Využívá tak efektivně moderní technologie k obsluze co největšího počtu zákazníků. Vedle toho má klinika otevřeno 12 hodin dennědoktora na telefonu 24/7 s možností návštěvy doma a v blízké budoucnosti na uvede na trh službu video doktora, umožňující provést část prohlídek bez nutnosti fyzické návštěvy doktora.

Vedení společnosti

Marián Mokoš

Marián je dynamický podnikatel s více než 18 lety zkušeností na různých trzích v Evropě, Asii a Austrálii. Během pobytu v zahraničí poznával nové kultury a získal velké pracovní znalosti o více než 10 zemích. Je osvědčeným lídrem s vysokými odbornými znalostmi v oblasti rozvoje pevných vztahů s klienty, budování výkonných týmů se zaměřením na provoz a exekuci záměru vedoucího ke kýženému výsledku. Marian je zakladatel a Generální ředitel společnosti M.B.A. Consulting India, R2P Invest Singapore, FAIRDIP Group a WeCare Medical Centre.

Jiří Soukup

Jiří je zkušeným profesionálem v oblasti finančního a provozního řízení na úrovni nejvyššího managementu se zkušenostmi nabytými během své více jak 20-ti leté kariéry v mnoha mezinárodních společnostech, působících v celosvětovém měřítku. Je odborníkem pro navrhování inovativních řešení správy dat a komunikaci informací, zabývá se také vyhodnocováním výkonu společností a zajišťuje procesy nezbytné pro přijímání správných rozhodnutí. Působí také jako manager změny a pro společnosti staví efektivní týmy napříč regiony a funkčními hranicemi. V minulosti působil jako finanční ředitel společností Home Credit India, Ritchy Group, Grafton Recruitment, Flexi Finance Asia, Aures Holdings a nyní jako zakladatel a Finanční ředitel WeCare Medical Centre.

Detailní informace o emisi

EMITENTPrague Dimension s.r.o.
NÁZEV EMISEWECARE 8,1/36
CELKOVÝ OBJEM EMISE13 100 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU25 000,00 Kč
ÚROK
8,10% p.a.
VÝPLATA ÚROKUčtvrtletně
EMISNÍ KURZ25 000,00 Kč
ISINCZ0003530479
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ31.1.2023
DATUM SPLATNOSTI31.1.2023
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.2. 2021
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Prague Dimension s.r.o.

Česká společnost Prague Dimension s.r.o. se sídlem v Praze provozuje WeCare Medical Centre. Jedná se o veřejnou lékařskou kliniku zaměřenou na poskytování služeb praktického lékaře a pediatra. Unikátní mobilní aplikace a webového rozhraní, legislativní změna zdravotního pojištění a zkušený tým společnosti umožnila nabídnout široké veřejnosti bezprecedentní zdravotnické služby s využitím mobilních technologií.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů