Charakteristika společnosti EMOTIONAL JEWELRY

Emitentem korporátních dluhopisů je společnost Emotional Jewelry s.r.o. prodávající unikátní šperky s jedinečným emocionálním prvkem pod obchodní značkou WITH U. Její aktivní činnost byla zahájena v březnu 2018 a dne 27. 3. 2018 proběhla v hotelu Hilton oficiální prezentace společnosti, za účasti řady novinářů i významných osobností, představením vlastních kolekcí šperků, jež mají jediný cíl, a to mít u sebe stále blízkého člověka. Pro svou originalitu nemají produkty WITH U srovnatelného konkurenta. Ručitelem emise je společnost STRATEGY INVESTMENT s.r.o., 100% vlastník obchodního podílu společnosti EMOTIONAL JEWELRY s.r.o.

Emitent

Název společnostiEMOTIONAL JEWELRY s.r.o.
AdresaKlimentská 1746/52, Nové Město, 110 00 Praha 1
Adresa provozovnySokolovská 136a, PRAHA 8, 186 00
06885021
Základní kapitál8.520.000,-Kč
WWWwww.withu.cz

Ručitel emitenta

Název společnostiSTRATEGY INVESTMENT s.r.o.
AdresaKlimentská 1746/52, Nové Město, 110 00 Praha 1
Adresa provozovnySokolovská 136a, PRAHA 8, 186 00
26740991
Základní kapitál200.000,-Kč
WWWwww.withu.cz

Představení značky With U

Vzniku společnosti předcházela společná myšlenka jak nahradit přítomnost svých blízkých, když nemůžeme být právě spolu. A to vyjadřuje i název značky – WITH U. V dnešní přetechnizované době je sice možné mít o člověku uložena téměř jakákoliv osobní data, fotografie, videa a podobně. Ale mít doslova „kousek“ druhého neustále při sobě, je podle našeho názoru nesrovnatelně osobitějším zážitkem.

Klíčoví lidé společnosti

Společnost Emotional jewelry, s.r.o. byla založena v únoru 2018 výhradně pro realizaci projektu WITH U – emotional jewelry a je 100% vlastněna společností Strategy investment s.r.o., jež úspěšně působí na trhu více než 15 let. Vzorkovna společnosti je situována ve FUTURAMA BUSINESS PARKU v Praze 8, Sokolovská 136a.

Adam Kříž

Business Director společnosti

Adam vystudoval Vyšší odbornou školu a Hotelovou školu – obor hotelnictví a turismus. Již během studia absolvoval pracovní stáž na Korsice. Poté začal působit jako manager v Costa Coffee v Manchesteru a dále jako generální manager ve společnosti AmRest Coffee, s.r.o., provozující značku Starbucks Coffee v ČR. Od roku 2013 úzce spolupracuje s realitní a investiční společností Brookdale Industries Ltd. (UK) a s investiční společností Golden Goose Property Investment Ltd. (UK). Dále se věnuje činnostem ve společnostech Kříž&Co. Developments s.r.o.,(rekonstrukce a pronájmy nemovitostí) a Forteam s.r.o. (výstavba, realizace a provozování kadeřnických a holičských provozoven v ČR a UK). Ve volném čase se věnuje sportu a hudbě.

Bc. Veronika Fucsik

Marketing manager a jednatelka společnosti

Veronika studovala na Vysokém učení technickém, obor Stavební inženýrství a dále na Českém vysokém učení technologickém, obor Řízení a ekonomika průmyslového podniku. Již během studia se podílela na realizaci společenských a kulturních projektů. Získané zkušenosti uplatnila při vedení samostatných akcí. K nejvýznamnějším patří propagační a marketingové akce pro společnosti Erste Group Immorent ČR, WITTE, UNIQA, INNOGY a Městská část Praha 1. V oblasti kultury a volnočasových aktivit produkovala projekty pro společnost Promotion Agency a Miss Princess of the World.

Bc. Petra Frantová

PR manager

Petra má bohaté zkušenosti jak z marketingu a komunikace, tak s vedením samostatných projektů. Jen namátkou, v Bubbleology měla na starost návrh a realizaci propagačních akcí firmy a správu online marketingu na sociálních sítích. V modelingové agentuře Jaro Management zase komunikaci s klienty a dodavateli, správu webových stránek, tvorbu marketingových prezentací a organizaci eventů. Podílela se na zakázkách pro významné mezinárodní i české firmy (např. Debenhams, FIFA 2008, Eristoff, Apollinaris, Česká spořitelna). Petra také v rámci své kariéry u společnosti COFET a.s. organizovala a vedla přípravu několika celostátních soutěží pro MŠMT. Její poslední pracovní zkušeností je zajišťování PR komunikace, vytváření marketingových plánů a správa sociálních sítí a webů pro Gastro Group Service s.r.o.. Petra se, kromě péče o svého malého syna, ráda věnuje fitness, cyklistice a vzdělává se v psychologii.

Aktuálně nabízené dluhopisy Emotion Jewelry

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
WITH U 9,1/2022 9,10 % p.a.28.2.202210 000,-KčDetail dluhopisu

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů