Charakteristika společnosti PEKASAT

PEKASAT SE je registrovaným operátorem telekomunikačních služeb pod správou České administrace, zastoupené Českým telekomunikačním úřadem (ČTÚ), a držitelem všech licencí pro poskytování neveřejných telekomunikačních služeb v oblasti družicové komunikace u Mezinárodní Telekomunikační Unie, (ITU International Telecommunication Union), která je odbornou agenturou Organizace spojených národů (OSN).

V oblasti pozemního družicového segmentu se společnost PEKASAT SE je členem World Teleport Association (WTA), která je mezinárodní organizací propojující operátory pozemních stanic se zbytkem družicového průmyslu. PEKASAT v současnosti vlastní a spravuje čtyři orbitální pozice na geostacionární dráze. Souběžně je plánována výstavba pozemní stanice, která bude plně provozuschopná do konce roku 2020.

Evropská akciová společnost PEKASAT SE byla založena v roce 2012. Spolupracuje mimo jiné s Vysokým učením technickým v Brně (VUT).

Název společnostiPEKASAT SE
AdresaVídeňská 153/119b, Dolní Heršpice, 619 00 Brno
29364329
WWWwww.pekasat.cz

Klíčové osoby týmu společnosti PEKASAT

Michal Tulek

Zakládající akcionář a člen představenstva, odpovědný za projekt pozemní stanice. Má více jak dvacetileté zkušenosti vedení a řízení projektového týmu. Zkušenosti s koordinací družicových pozic.

Ján Segiňák

Projektový manažer, dlouholetý zaměstnanec společnosti PEKASAT. Zkušenosti s řízením projektu, návrhem družicového systému, správou kmitočtového spektra a koordinací družicových pozic. Rozsáhlé znalosti družicových systémů i používaných technologií.

Martin Lenz, MB

Investiční manažer, odpovědný za ekonomickou a finanční část projektu. Pracuje také jako daňový poradce v Německu a má 15 let zkušeností v mezinárodních společnostech na úrovni CFO a předtím 5 let zkušeností v oblasti auditu v globální účetní společnosti.

Petr Korobenkov

Konzultant pro přípravu družicových pozic, koordinaci a notifikaci. Zkušenosti z působení v mezinárodních společnostech INTERSPUTNIK a INTELSAT. Dlouholetý vedoucí divize pro koordinaci vesmírných systémů v Radiokomunikační kanceláři ITU.

Aktuálně nabízené dluhopisy PEKASAT

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis PEKA1 NGSO7,50 % p.a.15.8.202225 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním, inzertním a administrativním prostorem, který zpřístupňuje informace o dluhopisech široké veřejnosti a umožňuje uživatelům propojení mezi emitenty dluhopisů a investory a pomáhá emitentům při správě jejich emisí. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného smluvního vztahu mezi emitentem dluhopisu a investorem a nelze jej považovat za poskytovatele investičních služeb dle zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů