Charakteristika společnosti

Společnost pnreality.cz s.r.o. byla založena dlouholetými úspěšnými profesionály na trhu s nemovitostmi. První podnikatelské aktivity jednotlivých členů firmy se datují k roku 2001.

Pnreality.cz s.r.o. vznikla primárně pro nákup a pronájem rezidenčního bydlení a v další řadě jako investorská společnost, do které vložili své prostředky majitelé společnosti, kolegové a nakonec i klienti. Vize společnosti do budoucna je i nadále nakupovat nemovitosti vhodné k pronájmu, které následně bude v pětiletých cyklech obměňovat. Tím se výrazně ušetří na dani ze zisku a zároveň zinkasuje zisk růstu cen a dobrého nákupu.

Majetek obchodní skupiny bude vždy dvojnásobně převyšovat celkovou část cizího kapitálů.

Název společnostipnreality.cz s.r.o.
AdresaK Lípě 1561/1e, Polanka nad Odrou, 725 25 Ostrava
29444934
Základní kapitál200 000,00 Kč
WWWwww.pnreality.cz

Poslední z realizovaných projektů

Motto společnosti: „15 let na trhu, 15 let kontinuálního zisku, 15 let a stále nás to baví.“

pnreality v médiích

Dluhopisy pnreality.cz s.r.o.

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
PNREALITY 20217,50 % p.a.30.10.2021100 000,-KčDetail dluhopisu
Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů