Charakteristika společnosti

Emitentem korporátních dluhopisů je společnost REGIONALL EXPRESS s.r.o., která je předním dovozcem a distributorem čerstvého ovoce a zeleniny v segmentu gastro provozů v České republice a na Slovensku. Společnost v roce 2013 založili Filip Drahan a Oleksandr Hubal, kteří tak navázali na několikaletou úspěšnou živnost v distribuci ovoce a zelenině.

Název společnostiREGIONALL EXPRESS s.r.o.
AdresaVeselá 199/5, 602 00 Brno-město
Sklad BrnoHviezdoslavova 1158/47, 627 00 Brno-Slatina
Sklad OlomoucPobočka Olomouc, logistický areál, 783 54 Přáslavice
Sklad BratislavaRačianska 11631/92, 831 02 Bratislava
01688987
Základní kapitál200.000,-Kč
WWWwww.re-ex.cz

Představení společnosti RE-EX

Společnost REGIONALL EXPRESS s.r.o. z logistických center v Brně, Olomouci a Bratislavě distribuuje kvalitní ovoce a zeleninu pomocí týmu 70 kvalifikovaných zaměstnanců každý den více jak tisíci aktivním zákazníků z řad restaurací, hotelů, fastfoodů, ale i nemocnic, škol nebo domovů důchodců.

Klíčové osoby týmu

Filosofií společnosti a cestou k úspěchu je maximální orientace na zákazníka a nabízený servis. Call centrum fungující v režimu 24/7, každodenní závoz, sortiment o více jak tisíci položkách a hlavně kvalitní zelenina a ovoce za příznivé ceny jsou důvodem, proč se společnost od svého vzniku v roce 2013 stala jedním z lídrů ve svém oboru.

Filip Drahan

Jednatel a zakladatel společnosti

Je zodpovědný za obchodní aktivity a provoz společnosti. V oboru zeleniny působí více jak 12 let. Business si prošel od rozvozu první dodávkou pořízenou na splátky až po řízení týmu 70 zaměstnanců. Hovoří plynně holandsky a anglicky.

Oleksandr Hubal

Jednatel a zakladatel společnosti

Jeho působností jsou firemní finance a administrativa. Má rozsáhlé zkušenosti z oboru logistiky a firmu budoval vlastníma rukama od úplného začátku. Hovoří anglicky, rusky, maďarsky a ukrajinsky.

Jan Fišák

Provozní ředitel Brno

Jan je historicky prvním zaměstnancem společnosti a prvním řidičem a zná tak všechny úskalí provozu. Nyní řídí každodenní chod centrálního skladu v Brně.

Marek Čuboň

Provozní ředitel Bratislava

Cesta Marka v oblasti gastro začala v Londýně a přes několik obchodních a manažerských pozic v distribučních společnostech v potravinářství se stal šéfem slovenské pobočky. V oblasti ovoce a zeleniny se profesně pohybuje více jak osm let.

Kateřina Pavlíková

Provozní ředitelka Olomouc

Katka začínala jako jedna z obchodních zástupkyň. Svým vysokým pracovním nasazením a organizačními schopnostmi se vypracovala na vedoucí pozici v Olomouci. Katka se profesně věnuje obchodu a managementu.

Nestor Hubal

Hlavní nákupčí

Nestorova vášeň pro ovoce a zeleninu ho jako hlavního nákupčího vede jak do exotických zemí, tak i na největší evropská tržiště. Díky němu jsou naše výrobky vždy lepší a cenově výhodnější, než ty od konkurence.

Libor Mazanec

Vedoucí logistiky

Libor pracuje v noci. Jeho úkolem je naplánovat každý den trasu našich produktů ze skladu k zákazníkům tak, aby tam byly v požadovanou dobu a s co nejnižšími náklady.

Alena Havlásková

Obchodní ředitelka pro soukromý sektor

Alena vede tým našich obchodních zástupkyň a garantuje náš pro-klientský přístup, kterým je naše společnost vyhlášená. Při své práci čerpá ze své mnohaleté praxe v segmentu HORECA.

Adam Hofhans

Manažer provozu Olomouc

Adam řídí logistiku a fakturaci našeho olomouckého skladu. A také vyřeší s noblesou a ke spokojenosti všech zúčastněných každý problém, který se objeví.

Miroslav Dvořák

Vedoucí týmu řidičů

Je pojítkem mezi námi a našimi zákazníky. Kromě přesnosti, zodpovědnosti a stálého úsměvu musí být připraven splnit jakékoli přání zákazníka. Hned a skvěle.

Aktuálně nabízené dluhopisy RE-EX

Název emiseÚrokSplatnostMinimální investiceDetail
Dluhopis REEX18,20 % p.a.3.2.202125 000,-KčDetail dluhopisu

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů