Úrok 7,20 % p.a. + bonus do 30.6.2019

Výše ročního úroku

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 30.4.2021

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Společnost ANILO DRINKS s.r.o. se zabývá distribucí a výrobou private label nápojů. Tzn. výrobu nápojů dle specifikace zákazníka, stáčení a potisk ve vlastní grafice. Společnost také zajišťuje distribuci nápojů v rámci Čech i zahraničí. Exkluzivně distribuuje energetický nápoj MTV UP. Tato spolupráce společnosti otevřela obzory a také dveře do míst plných do této doby netušených možností a synergií velkého světa hudby, televizí, sponzorů, zábavy a koncertů. Například na koncertním turné skupiny SCOOTER.

Vlastní plechovky a drinky jsou k vidění na takových místech, jako jsou bary Hudebního divadla Karlín, kde společnost byla slavnostně uvedena mezi oficiální partnery při příležitosti premiéry hry Jak se dělá muzikál.

Získané prostředky budou využity na další rozšíření podnikatelského projektu, na poskytnutí ledniček pro maloobchodni distribuci z důvodu vyšši přidané hodnoty než v řetezcích, rozšíreni distribuční sítě a rozšíření cateringu na koncertech.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 25 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ÚROK
7,20%.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI30.4.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2018

Jak využijeme získané prostředky?

 • Rozšíření podnikatelského projektu

  vč. na poskytnutí ledniček pro maloobchodni distribuci z důvodu vyšši přidané hodnoty než v řetezcích

 • Rozšíreni distribuční sítě

 • Rozšíření cateringu na koncertech

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Další expanze do zahraničí

  Společnost v současnosti působí na trzích: Slovensko, Bulharsko a Chorvatsko

  Na spadnutí jsou trhy: Litva, Lotyšsko, Estonsko, Srbsko, Makedonie, Černá Hora, Kanárské ostrovy a Španělsko

  Trhy, které jsou v plánu: Polsko, Rusko, Ukrajina, Kypr, Řecko, Mexiko, Maďarsko, Rumunsko, Albánie

 • Příprava vlastního Brandu

  Předpoklad:

  Do 12/2019 vlastní BRAND

  Do 03/2020 budou ve výrobě vlastní plechovky ve vlastním brandu

 • Již realizováno

  Společnost koupila vlastní sklad ve Velkých Popovicích. Nákup tohoto nemovitého aktivaspolečnost brala i jako pojistku investice do projektu s tím, že případnou přestavbou na byty vznikne dostatečná rezerva finančních zdrojů pro splácení dluhopisů.

  Neuplynulo ani 6 měsíců a sklad je díky rozvoji společnosti již nedostatečný a je tak nutné poohlížet se po větším areálu, který by více koncepčně odpovídal rostoucím potřebám.

EVENTY a fenomén zvaný FOODTRUCK

Dne 13. října 2018 mě premiéru FOODTRUCK’S SHOW PRAHA 2018 na náplavce v Praze 5. Akce dopadla na výbornou. Premiéru měl i koupený veterán CITROEN HY. Nezbytnou součástí úspěšných prodejů plechovek je úspěšné PROMO a nejjednodušší a zároveň zisková forma, jak se takové PROMO dá dělat, jsou tzv. EVENTY, tedy akce podobné FOODTRUCK SHOW.

Detailní informace o emisi

EMITENTANILO DRINKS s.r.o.
NÁZEV EMISEAnilo Drinks 7,2%
CELKOVÝ OBJEM EMISE25 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,00 Kč
ÚROK
7,20%.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.4.2021
DATUM SPLATNOSTI30.4.2021
ZPĚTNÝ ODKUPAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.5.2018
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Anilo Drinks

Společnost ANILO DRINKS s.r.o. se zabývá výrobou, distribucí a potiskem private label nápojů. Private label je označení pro nápoje, které jsou vyrobeny na míru zákazníka. Od druhu nápoje po vlastní potisk. Zakladatelé společnosti ANILO DRINKS působí v oboru řadu let. Začínali s výstavbou minipivovarů a vařením originálních piv.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů