ANILO DRINKS zrekapitulovalo rok 2019

Dluhopis Anilo Drinks 7,2%

CEO společnosti ANILO DRINKS s.r.o. Vladan Janovský se poohlédl za uplynulým rokem:

“K poslednímu dni v roce 2019 jsme se rozloučili s našim dosavadním sídlem firmy a kompletně jsme se přestěhovali do nových, větších a více vyhovujících a samozřejmě i reprezentujících prostor na adrese Českomoravská 2255/12A, Praha 9.

Naše úspěchy v roce 2019

  • Pronikli jsme úspěšně mezi TOP hudební scénu v ČR a stali jsme se výrobci a dodavatelé merchandisingu pro přední české hudební skupiny – za zmínku stojí povedená edice rumu pro skupinu KABÁT nebo třeba extravagantní edice 32% peprmintky pro skupinu DOGA. Obor merchandisingu a spolupráci s naší přední hudební scénou budeme rozvíjet i dále.
  • Spustili jsme projekt MINIBAR.ONLINE jako hlavní směr odbytu našich plechovek. Ani jsme zpočátku takovou odezvu nečekali, projekt si našel svou cestu a postupně se rozšiřuje síť hotelů, pro které je primárně určen, a které prostřednictvím MINIBAR.ONLINE obsluhují své klienty. Za pravděpodobně nejvýznamnějšího klienta ze sektoru hotelů považujeme spolupráci s TATRY MOUNTAIN RESORT. Systém jsme koncem roku vylepšili o nabídku nápojů i pro hotelové bary, díky čemu jsme se museli stát distributory alkoholu a rozšířit nabízený sortiment o stovky položek poměrně drahého alkoholu.
  • Modifikovali jsme software MINIBAR.ONLINE na podmínky regionálního rozvozu sortimentu – konkrétně pro oblast Lipno, kde je veliká koncentrace apartmánů, ve kterých si lidé vaří sami, a které se z pohledu nabízeného sortimentu chovají velmi podobně. Plánujeme tuto službu na Lipně spustit k 1.4.2020. A nejen na Lipně, pokud se služba osvědčí, nabídneme ji i jným lokalitám.
  • Otevřeli jsme pod názvem WINE MINUTE vlastní obchod s vínem a plechovkami na pražské náplavce – prestižním místě jak pro pražáky, tak pro turisty. Vedlejší synergie tohoto obchodu, který má otevřeno denně do 22 hodiny, je schopnost odsud zásobovat takové rozvozové služby, jako ROHLIK.CZ nebo DÁME JÍDLO.  Připravujeme modifikaci aplikace MINIBAR.ONLINE i pro okolí tohoto obchodu.
  • Věnovali jsme hodně našeho času na transformaci našich aktivit v oboru food trucků do projektu EASY CAFÉ . . . Viz easycafe.cz. Projekt u všech oslovených odborníků na zaměstnávání zdravotně postižených osob vyvolával výrazné sympatie, tak všichni doufáme, že se nám jej v roce 2020 podaří narodit.  Místo několika food trucků, které jsme schopni využít většinou pouze při hromadných akcích, budeme mít stovky mobilních stánků, využitelných v každém pracovním i nepracovním dnu.
Rok 2020 bude pro naši firmu přelomový. Už víme kudy jít dále a teď jen musíme naše projekty dotáhnout do konce a začít v nich kumulovat finanční zdroje.

Naše neúspěchy v roce 2019
  • Nepodařilo se nám masově distribuovat ochucená vína v plechovce mezi české spotřebitele. Bude vyžadovat ještě mnoho času, než český spotřebitel pochopí a akceptuje tento obal u vinných produktů.
  • Nepodařilo se nám dodržet naše rozvojové plány u poboček na Slovensku a v Bulharsku, především pak v Bulharsku, kde pravděpodobně pobočku uzavřeme. Je to pro nás příliš časově i finančně náročné.