,

Emitent vytvořil exkluzivní edici 200 kusů lahví rumu BANDITI di PRAGA pro kapelu KABÁT [ANILO DRINKS]

Exkluzivní edice 200 kusů lahví rumu BANDITI di PRAGA od kapely KABÁT je na světě a ve skladu ANILO DRINKS.

,

Emitent se podílí na tvorbě prémiových rumů kapely Kabát [ANILO DRINKS]

Skupina KABÁT v tomto roce oslavila 30-ti leté výročí od svého založení. Na tuto počest vznikl speciální rum, jehož autorem je ANILO DRINKS ve spolupráci s panem Václavem Šitnerem. Pan Šitner je známým autorem rumu Republica.

,

Emitent se podílel na cateringu dvojkoncertu Eda Sheerana [ANILO DRINKS]

Právě skončil dvojkoncert Eda Sheerana v Praze v Letňanech. K zajištění cateringu akce byly připuštěny tři společnosti: Coca Cola, Budwaiser a ANILO DRINKS.

,

Nová prezentace [ANILO DRINKS]

Investoři mají opět možnost objednat si firemní dluhopis od společnosti ANILO DRINKS s.r.o., která přináší spoustu zajímavých novinek.

,

Uzavřeno oficiální partnerství s Hudebním divadlem Karlín [ANILO DRINKS]

Od teď najdete plechovky a drinky ANILO DRINKS s.r.o. i na barech Hudebního divadla Karlín, kde společnost byla slavnostně uvedena mezi oficiální partnery při příležitosti premiéry hry Jak se dělá muzikál 20. března 2019. Jeden z herců divadla, kterého na párty následující po představení spatřili s plechovkou v ruce, byl i Marián Vojtek.

,

Emitent se angažuje v BIO a EKO projektech [ANILO DRINKS]

Společnost ANILO DRINKS s.r.o. prodává BIOlogicky odbouratelná brčka německého výrobce BIO-STROHHALME, je to dnes především pro mladou generaci moderní a ekologické. A kdo z Vás neslyšel o tom jak plastové slámky zamořují ekosystém naší přírody. Ty ANILO DRINKS rozhodně ne.

,

Emitent expanduje do zahraničí [ANILO DRINKS]

Dle slov jednatele společnosti: Pokud jednou chceme svůj brand a své řady nápojů, musíme být INOVATIVNÍ a VELICÍ. Již máme svou zkušenost, že s malými hráči ti velcí nehrají. INOVATIVNÍ jsme myslím až dost, a VELICÍ se musíme stát. Jedna z efektivních cest, jak se stát VELICÍ, je expanze do okolních zemí. 

,

Emitent zakoupil nový sklad a dodává produkty do ŽABKY [ANILO DRINKS]

Jednatel společnosti ANILO DRINKS s.r.o. Ing. Vladan Janovský komentuje nákup nového skladu:

,

Foodtrucky se připravují na sezónu [ANILO DRINKS]

Jednatel společnosti ANILO DRINKS s.r.o. Ing. Vladan Janovský o foodtrucku: Jsou výkladní skříní naší firmy a nabízených produktů a od jejich úspěšného nasazení závisí do jisté míry i prodejnost našich produktů v maloobchodní síti. Přes zimu jsme se proto pustili do jejich repase tak, aby byly na sezonu 2019 v jedinečné kondici a nedělali nám ostudu, […]

,

Představení vlastního maloobchodního prodeje [ANILO DRINKS]

Emitent ANILO DRINKS s.r.o. představil PLECHOVKÁRNU – vlastní koncept maloobchodního prodeje.