,

Emitent naděluje dárky [ANILO DRINKS]

ANILO DRINKS s.r.o. se rozhodla netradičním způsobem potěšit své investory, kteří zakoupili či ještě zakoupí dluhopisy společnosti do konce roku 2019, kdy bude prodej této emise ukončen. Mimo zcela pravidelných měsíčních výplat úroků z dluhopisů připravili pro své investory jako poděkování za důvěru velmi netradiční vánoční zážitkový dárek – kdy si investoři tento dárek dokonce mohou […]

,

Emitent vytvořil exkluzivní edici 200 kusů lahví rumu BANDITI di PRAGA pro kapelu KABÁT [ANILO DRINKS]

Exkluzivní edice 200 kusů lahví rumu BANDITI di PRAGA od kapely KABÁT je na světě a ve skladu ANILO DRINKS.

,

Emitent se podílí na tvorbě prémiových rumů kapely Kabát [ANILO DRINKS]

Skupina KABÁT v tomto roce oslavila 30-ti leté výročí od svého založení. Na tuto počest vznikl speciální rum, jehož autorem je ANILO DRINKS ve spolupráci s panem Václavem Šitnerem. Pan Šitner je známým autorem rumu Republica.

,

Emitent se podílel na cateringu dvojkoncertu Eda Sheerana [ANILO DRINKS]

Právě skončil dvojkoncert Eda Sheerana v Praze v Letňanech. K zajištění cateringu akce byly připuštěny tři společnosti: Coca Cola, Budwaiser a ANILO DRINKS.

,

Nová prezentace [ANILO DRINKS]

Investoři mají opět možnost objednat si firemní dluhopis od společnosti ANILO DRINKS s.r.o., která přináší spoustu zajímavých novinek.

,

Uzavřeno oficiální partnerství s Hudebním divadlem Karlín [ANILO DRINKS]

Od teď najdete plechovky a drinky ANILO DRINKS s.r.o. i na barech Hudebního divadla Karlín, kde společnost byla slavnostně uvedena mezi oficiální partnery při příležitosti premiéry hry Jak se dělá muzikál 20. března 2019. Jeden z herců divadla, kterého na párty následující po představení spatřili s plechovkou v ruce, byl i Marián Vojtek.

,

Emitent se angažuje v BIO a EKO projektech [ANILO DRINKS]

Společnost ANILO DRINKS s.r.o. prodává BIOlogicky odbouratelná brčka německého výrobce BIO-STROHHALME, je to dnes především pro mladou generaci moderní a ekologické. A kdo z Vás neslyšel o tom jak plastové slámky zamořují ekosystém naší přírody. Ty ANILO DRINKS rozhodně ne.

,

Emitent expanduje do zahraničí [ANILO DRINKS]

Dle slov jednatele společnosti: Pokud jednou chceme svůj brand a své řady nápojů, musíme být INOVATIVNÍ a VELICÍ. Již máme svou zkušenost, že s malými hráči ti velcí nehrají. INOVATIVNÍ jsme myslím až dost, a VELICÍ se musíme stát. Jedna z efektivních cest, jak se stát VELICÍ, je expanze do okolních zemí. 

,

Emitent zakoupil nový sklad a dodává produkty do ŽABKY [ANILO DRINKS]

Jednatel společnosti ANILO DRINKS s.r.o. Ing. Vladan Janovský komentuje nákup nového skladu: