Výnos 7,20 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

Soyka je český rodinný podnik zpracovávající výhradně bio soju pěstovanou na biofarmě v Rakousku. Toto je v pořádí třetí emise společnosti. Díky úspěšně upsaným dluhopisům dluhopisu Soyka 8,4% a Soyka 7,20/24 byla Soyka schopna financovat rozvoj společnosti a to přispělo k tomu, že si získala oblibu nejen na českém a slovenském trhu. V současnosti své výrobky pravidelně dováží do států Evropské unie, zejména do Německa.

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE50 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 5 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003535106
ÚROK
7,20% p.a. + bonus
 
Ke každému dluhopisu 3% bonus z investované částky
 
Bonus je splatný s první výplatou výnosu.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPUPovolena – není omezena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.10.2021

Jak využijeme získané prostředky?

 • Dokoupení strojního vybavení

  Dokoupení strojního vybavení hlavně pro vyrobu trvanlivějších prouduktů, které nemusí být chlazené, ale budou nadale  v kvalitě a čistotě jaké doposud Soyka vyrábí.

  Velkou oblibu si u zákazníků získala například boloňská směs s tempehem, veganská paštika, či nakládané tofu.

 • rozšíření výrobní a skladovací plochy

  S výrobou trvanlivějších potravin a rozšířením sortimentu jde ruku v ruce s neustálým rozšiřováním výrobních a skladovacích prostorů.

 • posílení rozvozu a expedice

  Po 2 letech provozu si Soyka získala oblibu nejen na českém a slovenském trhu. V současnosti své výrobky pravidelně dováží do států Evropské unie, zejména do Německa. Soyka se tak stává světovým unikátem / jediným výrobcem čerstvých sojových bioproduktů v tak širokém portfoliu. To, že se jedná opravdu o unikát mimo jiné dokazují i poptávky ze zemí mimo EU.

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Větší objemy prodeje

  Díky vyšším výrobním kapacitám bude společnost schopna uspokojit rostoucí poptávku po trvanlivějších potravinách a bude tak dosahovat vyšších objemů prodeje.

 • Další rozšíření portfolia výrobků

  Díky neustálému rozšířování portfolia výrobků si Soyka stále nachází nové cílové skupiny a rozšiřuje tak základnu svých pravidelných odběratelů.

 • Čerství držitelé certifikátu FÉR potravina

  FÉR certifikát oceňuje a garantuje čistotu výrobků uváděných na trh.

Trvanlivější potraviny

Jednatel společnosti pan Michal Jeřábek dodává:

„Zaujali jsme zákazníky čerstvými výrobky a poptávka se s ohledem na stávající situaci zvyšuje i po trvanlivějších produktech, ktere nemusí být chlazené. Je samozřejmé, že tyto produkty si budou držet kvalitu a čistotu v jaké doposud vyrábíme. Rozšiřujeme tedy řadu produktů a v nabídce nám tak přibyly produkty jako je boloňská směs s tempehem, veganská paštika, či nakládané tofu. Roste tím cílová skupina konzumující naše výrobky a to i z oblasti, kam doposud nebylo logisticky efektivní vozit čerstvé zboží. Abychom uspokojili poptavku i po tomto druhu výrobku, potřebujeme dokoupit strojní vybavení a rozšířit výrobní a skladovací prostory.“

SOYKA v říjnovém Apetitu

Detailní informace o emisi

EMITENTSoyka s.r.o.
NÁZEV EMISEDluhopis Soyka 7,20/25
CELKOVÝ OBJEM EMISE5 000 000,00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU50 000,00 Kč
ÚROK
7,20% p.a. + bonus
 
Ke každému dluhopisu 3% bonus z investované částky
 
Bonus je splatný s první výplatou výnosu.
ISINCZ0003535106
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ50 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.09.2025
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPUAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena – není omezena
STAV EMISEúpis zahájen 1.10.2020
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Soyka s.r.o.

Soyka v současné době dodává své sójové výrobky do několika desítek bezobalových prodejen v celé ČR. Postupně rozšiřuje nabídku i na Slovensko. Dále si produkty můžete koupit na nákupní platformě Scuk.cz nebo v internetovém obchodě Rohlik.cz. Zároveň výrobky dodává i do sítí bezobalových prodejen a prodejen s bio výrobky v Německu a v Rakousku (např. Hofer Basic nebo LPG Biomarkt). Výrobky mohou zakoupit zákazníci v Rakousku i v internetovém obchodu www.gurkerl.at 

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů