Výnos 13,00 % p.a.

Výše ročního výnosu

Měsíční výplaty

Každý měsíc obdržíte výplatu výnosů

Splatnost 31.12.2025

V tento den obdržíte zpět investovanou částku

Základní parametry emise

S výrobky Soyka production se možná potkáváte, aniž byste věděli, že právě tento český podnik je jejich výrobcem. Je dodavatelem privátních značek pro obchodní řetězce v ČR i zahraničí. Na rozdíl od sesterské Soyka s.r.o., jejíž produkty v řadě Fresh mají nižší trvanlivost, výrobky Soyka production díky své delší trvanlivosti mohou být dodávány prakticky kdekoliv po světě.

Společnost Soyka production provozuje svůj výrobní areál v severočeských Hrobčicích, kde  vznikají produkty, které následně putují do několika evropských zemí. Vedle vlastní produkce poskytuje služby tzv. cofillingu, tedy plnění produktů ostatních výrobců do finálních obalů – typicky jde o vratné skleněné lahve.

Jednatel společnosti pan Michal Jeřábek dodává:

„Díky několikáté zkušenosti s výrobky z rakouské bio sóji jsme byli schopni reagovat na poptávku trhu a přijít i s řadou produktů, které mají výrazně delší trvanlivost a tím pádem jsou zajímavé i pro velké prodejní řetězce. Zároveň se chystáme na úpravu provozu tak, abychom byli schopni nabídnout službu například lahvování do vratného skla ve větším rozsahu i pro výrobce ostatních rostlinných nápojů, což je dnes problém, který trápí většinu výrobců rostlinných „mlék“ a dalších rostlinných produktů.“

JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
MINIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICE10 000,- Kč
MAXIMÁLNÍ VÝŠE INVESTICEAž 7 mil. Kč, podle aktuálního stavu prodaných dluhopisů
ISINCZ0003542060
ÚROK
13,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPUPovolena – není omezena
STAV EMISEÚpis zahájen 1.7.2022

Jak využijeme získané prostředky?

 • Dovybavení výrobního provozu

  Dovybavení výrobního provozu o technologie umožňující výrazně navýšit kapacitu pro služby, které na trhu pro ostatní výrobce chybí. Typicky se jedná o stáčení do vratných skleněných lahví, které je poptáváno výrobci z několika evropských zemí.

 • Modernizace již využívaných výrobních technologií

  Díky stoupajícím cenám energií společnost hledá takové stroje, které plně nahradí v současnosti používané, ale s nižší energetickou náročností

Jak zhodnotíme a zajistíme vaše prostředky?

 • Zefektivnění vlastního provozu

  Díky nahrazení energeticky náročných výrobních strojů modernějšími dojde k úsporám za energii při zachování stejných prodejních cen.

 • Nabídka služeb pro jiné výrobce

  Cílem je stát se důležitým hráčem v oblasti tzv. cofillingu.

 • Rozšíření portfolia služeb

  Rozšíření portfolia služeb pro další výrobce rostlinných produktů.

Výrobní areál v Hrobčicích

Díky výrobnímu areálu v Hrobčicích je společnost zajímavým partnerem i pro nadnárodní řetězce, protože dokáže zajistit vysokou kapacitu výroby. Mezi důležité technologie patří využití autoklávů, která zajišťuje výrazně delší trvanlivost výrobků bez ztráty jejich kvality. Celý výrobní areál je koncipován tak, aby byla možnost další expanze.

Detailní informace o emisi

EMITENTSoyka production s.r.o
NÁZEV EMISESoyka Production 13,0/2025
CELKOVÝ OBJEM EMISE7 000 000,- Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU10 000,- Kč
ÚROK
13,00% p.a.
VÝPLATA ÚROKUměsíčně
EMISNÍ KURZ10 000,- Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ30.9.2025
DATUM SPLATNOSTI31.12.2025
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPUAno
FORMA DLUHOPISUCenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISUListinný cenný papír
TYP NABÍDKYVeřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISUPovolena – není omezena
STAV EMISEúpis zahájen 1.7.2022
EMISNÍ PODMÍNKYKe stažení

O společnosti Soyka production s.r.o.

Na rozdíl od sesterské Soyka s.r.o., jejíž produkty v řadě Fresh mají nižší trvanlivost, výrobky Soyka production díky své delší trvanlivosti mohou být dodávány prakticky kdekoliv po světě.

Copyright 2018 - České dluhopisové tržiště s.r.o. - Upozorňujeme všechny uživatele platformy, že webové stránky Ceskedluhopisy.cz jsou pouze a jen informačním a inzertním prostorem, který umožňuje zpřístupnění informací emitentů o dluhopisech a o Emitentech široké veřejnosti. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz není účastníkem žádného případného smluvního vztahu mezi emitentem a uživatelem platformy ani účastníkem smluvního vztahu s uživatelem platformy s výjimkou vztahu založeného užíváním platformy ze strany uživatele platformy (v rozsahu daném podmínkami užívání této platformy), nepřijímá, nepředává ani neprovádí pokyny týkající se investičních nástrojů, neobchoduje s investičními nástroji, neupisuje ani neumisťuje investiční nástroje a ani neposkytuje investiční poradenství. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále není provozovatelem mnohostranného nebo organizovaného obchodního systému. Provozovatele webových stránek Ceskedluhopisy.cz tak nelze považovat za poskytovatele či zprostředkovatele investičních služeb ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu, ve znění pozdějších předpisů ("ZPKT"). Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz rovněž není burzou cenných papírů nebo organizátorem regulovaného či jiného trhu ve smyslu ZPKT. Provozovatel webových stránek Ceskedluhopisy.cz dále doporučuje všem uživatelům platformy, aby inzerované informace o dluhopisech považovali pouze za informativní a konkrétní obchody s dluhopisy konzultovali a případně realizovali za účasti k tomu oprávněných subjektů.
Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů