Chorvatsko má za sebou úžasnou sezónu cestovního ruchu 2023

Dluhopis BUBBU I. 7,5/2028

Chorvatsko má za sebou úžasnou sezónu cestovního ruchu 2023, která podle předběžných informací překonala rok 2022 o 11%, i přes původní pesimistické prognózy.

Tento růst turistické návštěvnosti přináší s sebou nejen radostnou zprávu pro místní podnikatele, ale také zvýšený zájem o nemovitosti v této krásné krajině. Ceny nemovitostí v Chorvatsku stoupají a vytvářejí investiční příležitosti pro různé subjekty, včetně společnosti Bubbu s.r.o.

Zvýšený zájem o dovolenkové domy, apartmány a rekreační nemovitosti v Chorvatsku vede k postupnému růstu jejich cen. Přitažlivé pobřežní oblasti a historická města se stávají ještě atraktivnějšími pro ty, kteří hledají druhý domov nebo investici:

 1. Investiční potenciál: Chorvatsko je stále atraktivní pro investory, kteří hledají nemovitosti k pronájmu nebo k dlouhodobé investici. Zvýšený počet turistů znamená větší poptávku po ubytování.
 2. Zahraniční investoři: Chorvatsko přilákalo zahraniční investory, kteří vidí potenciál v růstu cen nemovitostí a chtějí se podílet na rostoucím trhu.
 3. Nádherné prostředí: Krásná příroda a pobřeží Jadranu jsou pro mnohé lidi snem. To vytváří poptávku po druhých domovech a rekreačních nemovitostech.
 • BUBBU I. 7,5/2028

  Úrok 12,50% + bonus
  Minimální výše investice 50 000
  Připisování úroků ročně
  Splatnost dluhopisu 14.7.2028

  Na nákup a modernizaci hotelového rezortu v Chorvatsku