, , , ,

Emitent dostal zakázku na výrobu privátního produktu pro Rohlík.cz [Soyka]

Soyka byla vybrána mezi dodavateli a dostala zakázku na výrobu privátního Rohlíkovského Vánočního Lattéčka – respektive Soyttéčka.

, , , ,

Emitent v podcastu Hospodářských novin [Soyka]

Vyrábí potraviny ze sóji a bojuje s úředníky. Inspekci se nelíbí Ml*ko ani Sm*tana, říká Michal Jeřábek v podcastu Hospodářských novin

, , , ,

Značka Soyka změnila obaly, chce přilákat nové zákazníky [Soyka]

Značka Soyka změnila obaly, chce přilákat nové zákazníky.

, , , ,

Emitent slaví další velký úspěch i v zahraničí [Soyka]

Soyka slaví další velký úspěch i v zahraničí. Jejich produkty se jako jediné z Česka dostaly do rakouské veganské Billy, která je jediná svého druhu. „Třetím rokem dodáváme do rakouského e-shopu s potravinami Gurkel, což je rakouská podoba našeho Rohlíku. Rakušané už nás dobře znají. Používáme rakouskou bio sóju, držíme se kvalitních surovin a pečlivé přípravy, a navíc […]

, , , ,

Den otevřených dveří ve výrobě [Soyka Production]

Soyka pořádala Den otevřených dveří ve výrobě. To jsme si ani my nemohli nechat ujít a tak jsme 20.8. vyrazili směr severočeské Hrobčice do nového výrobního provozu. Soyka je dnes v podstatě evropský unikát se svou výrobou a stáčením do vratných lahví a skleniček, napojeni na německý systém vratných obalů.

, , , ,

Emitent se zúčastnil největšího veletrhu pro výrobce produktů v bio kvalitě [Soyka]

Soyka se se svými produkty zúčastnila největšího veletrhu pro výrobce produktů v bio kvalitě. Veletrh Biofach se konal v Norimberku. Soyka zde představila nové produkty i nový design etiket a celého brandu.

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [Soyka production]

Společnost Soyka production s.r.o. emitující Dluhopis Soyka Production 10,4/2025, za účelem dovybavení výrobního provozu vyplatila investorům první výnosy.