,

Převratné dezinfekční prostředeky míří do světa [ANILO TRADE SE]

Společnost ANILO TRADE SE ve spolupráci se společností GUAPEX s.r.o nedávno dokončila vývoj převratného dezinfekčního prostředku na bázi polymeru PHMG. Dezinfekce zn. GUAa vejde do dějin. Sázka na specializovanou dezinfekční a čistící chemii pro konkrétní obory se vyplatila. Po úspěšných testech v domácím CZ prostředí již tento start.up míří do světa.

,

Emitent dokončil vývoj převratného dezinfekčního prostředku [ANILO TRADE SE]

Společnost ANILO TRADE SE ve spolupráci se společností GUAPEX s.r.o dokončila vývoj převratného dezinfekčního prostředku na bázi polymeru PHMG. Jde o bezchlorový a bezalkoholový dezinfekční prostředek pro použití na filtrech s déledobější účinností. Domníváme se, že nic podobného zatím ještě ve světě vynalezeno a odzkoušeno nebylo.

,

Emitent stále rozšiřuje sortiment svých dezinfekčních produktů a míst [ANILO TRADE SE]

Společnost ANILO TRADE SE stále rozšiřuje sortiment svých dezinfekčních produktů a míst, kde je můžete zakoupit. Značka DISIN má již své prodejní stánky v  Centru Černý Most a v METROPOL ZLIČÍN a již brzy ji najdete i v OC Chodov a v pasáži ALFA na Václavském náměstí.

,

Emitent otevřel stánek se svými dezinfekčními prostředky [ANILO TRADE SE]

Společnost ANILO TRADE SE otevřela pod značkou SANIT CARE první stánek se svými dezinfekčními prostředky – v Centru Černý Most v Praze.

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [ANILO TRADE SE]

Společnost ANILO TRADE SE emitující Dluhopis Dezinfekce 8,4% za účelem zabezpečení skladových zásob dezinfekce vyplatila investorům první výnosy.