,

Nový korporátní dluhopis [Future Farming Private]

Emise dluhopisu společnosti Future Farming Private s.r.o. je určena na další rozvoj společnosti pro uspokojení rostoucí poptávky.

,

Emitent navýšil obrat společnosti o 3,5 mil. Korun [Uhlí Morava]

Emitent Uhlí Morava s.r.o. v minulém roce navýšil obrat společnosti o 3,5 mil. Korun viz daňové přiznání.

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [GR – NANO PROGRAM]

Společnost GR – NANO PROGRAM emitující Dluhopis Nanotechnologie – roušky 2021 za účelem vytvoření výrobní linky na vlastním pozemku pro výrobu obličejových roušek vyplatila investorům první výnosy.

,

Emitent se podílí na tvorbě prémiových rumů kapely Kabát [ANILO DRINKS]

Skupina KABÁT v tomto roce oslavila 30-ti leté výročí od svého založení. Na tuto počest vznikl speciální rum, jehož autorem je ANILO DRINKS ve spolupráci s panem Václavem Šitnerem. Pan Šitner je známým autorem rumu Republica.

,

Nový korporátní dluhopis [GR – NANO PROGRAM]

Emise dluhopisu společnosti GR – NANO PROGRAM s.r.o. je určena na vytvoření výrobní linky na vlastním pozemku pro výrobu obličejových roušek.

,

Emitent jedná o účasti na další eventové akci v zahraničí pro tuzemského výrobce automobilů [P&F Company]

Společnost P&F Company s.r.o. jedná o účasti na další eventové akci v zahraničí pro tuzemského výrobce automobilů. K realizaci by mělo dojít 30.10-15.12 ve Španělsku.

,

Emitent se podílel na cateringu dvojkoncertu Eda Sheerana [ANILO DRINKS]

Právě skončil dvojkoncert Eda Sheerana v Praze v Letňanech. K zajištění cateringu akce byly připuštěny tři společnosti: Coca Cola, Budwaiser a ANILO DRINKS.

,

Přehled duležitých novinek společnosti [EMOTIONAL JEWELRY]

S jednatelkou společnosti EMOTIONAL JEWELRY s.r.o. paní Bc. Veronikou Fucsik jsme společně hovořili na téma novinek z projektu, za zmínku jistě stojí:

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [SERIES INVEST]

Společnost SERIES INVEST s.r.o. emitující Dluhopis AMAZING 8,9 / 2021 za účelem zajištění a zvýšení skladových zásob vyplatila investorům první výnosy.