,

Emitent dokončil vývoj převratného dezinfekčního prostředku [ANILO TRADE SE]

Společnost ANILO TRADE SE ve spolupráci se společností GUAPEX s.r.o dokončila vývoj převratného dezinfekčního prostředku na bázi polymeru PHMG. Jde o bezchlorový a bezalkoholový dezinfekční prostředek pro použití na filtrech s déledobější účinností. Domníváme se, že nic podobného zatím ještě ve světě vynalezeno a odzkoušeno nebylo.

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [LOGeco]

Společnost LOGeco s.r.o. emitující dluhopis NANO-UHLÍK 9,4 za účelem vybudování velkokapacitní linky na výrobu CCC uhlíku z odpadních plastů vyplatila investorům první výnosy.

,

Emitent se objeví v Autosalonu a v dalších novinářských testech [CAROX+]

Jednatelka společnosti CAROX+ s.r.o. paní Lenka Minárechová shrnuje fungování firmy během koronavirové krize:

,

Emitent umístil své mrazáky do obchodů Sklizeno a Delmart [Refrirent]

Společnost Refrirent s.r.o. se ve spolupráci s českým výrobcem přirodních zmrzlin Fresca paleta domluvila na úmístění svých mrazáků do obchodů Sklizeno a Delmart.

,

Emitent stále rozšiřuje sortiment svých dezinfekčních produktů a míst [ANILO TRADE SE]

Společnost ANILO TRADE SE stále rozšiřuje sortiment svých dezinfekčních produktů a míst, kde je můžete zakoupit. Značka DISIN má již své prodejní stánky v  Centru Černý Most a v METROPOL ZLIČÍN a již brzy ji najdete i v OC Chodov a v pasáži ALFA na Václavském náměstí.

,

Emitent otevřel stánek se svými dezinfekčními prostředky [ANILO TRADE SE]

Společnost ANILO TRADE SE otevřela pod značkou SANIT CARE první stánek se svými dezinfekčními prostředky – v Centru Černý Most v Praze.