,

Naskladnění dřeva v pile v Dětřichovicích nad Bystřicí [VaP české dřevo]

Také díky investorům do projektu VaP české dřevo se daří zásobit výrobní provoz pily v Dětřichovicích nad Bystřicí. Aktuálně během září a října byly zajištěny zásoby v objemu více než 2 000 m3 vstupní dřevní kulatiny.  Skladem je nyní na pile cca 900 m3, které jsou určeny k přetřídění a k dalšímu zpracování.

, , , , ,

Emitent se zúčastnil festivalu Veganmania ve Vídni [Soyka]

Soyka se se svým foodtruckem / pojízdnou prodejnou již tradičně zúčastnila festivalu Veganmania ve Vídni, tentokrát přímo na Rathausplatz přímo v samém centru města.

,

Těžební sezóna tvrdého dřeva začíná [VaP české dřevo]

Společnost VaP české dřevo s.r.o. získala první kontrakt na těžbu více než 500 m3 dubu a 300 m3 jasanu vysoké kvality určených pro zpracování na truhlářské řezivo, které následně používají truhláři pro výrobu nábytku a dalších výrobků. První zakázka na sebe tedy nenechala dlouho čekat. Pro představu se jedná cca o 50 kamionů kulatiny. Celková […]

,

Chorvatsko má za sebou úžasnou sezónu cestovního ruchu 2023 [BUBBU]

Chorvatsko má za sebou úžasnou sezónu cestovního ruchu 2023, která podle předběžných informací překonala rok 2022 o 11%, i přes původní pesimistické prognózy.

,

Emitent kupuje bývalou výrobnu Hořických trubiček [Ateliér Impala – sociální podnik]

Emitent Ateliér Impala – sociální podnik s.r.o.  expanduje a je silný také v oblasti pekařské činnosti. Aby společnost měla nezbytně nutné výrobní prostory a potřebná technologická vybavení, kupuje bývalou výrobnu Hořických trubiček firmy Claudia Brádle v centru Hořic.

, , , , ,

Emitent úspěšně prošel zalistovacím procesem na alza.cz [Soyka]

Soyka úspěšně prošla zalistovacím procesem na alza.cz a každým dnem by již mělo jít zakoupit online. Celkem půjde koupit přes alzu 12 trvanlivých produktů. V Soyce věří, že stejně jako na Rohlik.cz i tady se budou výrobky dobře prodávat.

,

Emitent investoval do dalšího dovolenkového domu v Chorvatsku [BUBBU]

Ve společnosti Bubbu s.r.o. se rozhodli využít příležitosti v rostoucím trhu s prázdninovými nemovitostmi. Společnost zakoupila další prázdninový dům v Chorvatsku a podstoupila jeho kompletní rekonstrukci. Dům je tak plně připraven na následující sezónu.