,

Nový korporátní dluhopis [pnreality.cz]

Emise dluhopisu společnosti pnreality.cz s.r.o. je určena k nákupu rychlobrátkových bytů a okamžitý prodej s vysokým výnosem.

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [COMOR]

Společnost COMOR spol. s.r.o. emitující Dluhopis COMOR 2021 za účelem financování výstavby developerských projektů na vlastních pozemcích vyplatila investorům první výnosy.

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [SCNS CEE]

Společnost SCNS CEE s.r.o. emitující Dluhopis SimpleCell Networks Slovakia – 06/2021 za účelem dokrývání regionálních měst sítí Sigfox a posílení obchodního týmu vyplatila investorům první výnosy.

,

Nový korporátní dluhopis [CAROX+]

Emise dluhopisu společnosti CAROX+ s.r.o. je určena k navýšení výrobních kapacit a k navýšení zásob materiálu pro výrobu minikaravanů.

,

Emitent expanduje do zahraničí [Soyka]

Soyka s.r.o. téměř přesně na rok od zahájení výroby zaváží Soyka své produkty nejen po ČR a na Slovensko (Bratislava), ale také do Německa (Dráždany a Berlín) a nově už i do Rakouska (Vídeň). Velký nárůst poptávek i nadále pokračuje a společnost nám tak prozradila, že brzy přibudou i další města, zejména v Německu.

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [Soyka]

Společnost Soyka s.r.o. emitující Dluhopis Soyka 8,4% od svého uveřejnění na portále ceskedluhopisy.cz vyplatila investorům první výnosy.

,

Bonus k nově zakoupeným dluhopisům [Restaurace Klokočka]

Společnost Restaurace Klokočka s.r.o. emitující dluhopis Pivovar Klokočka 8,4 na rozšíření a rozvoj zavedené restaurace dostala nabídku na otevření nového bistra. Jednatelka společnosti paní Mgr. Petra Plevková nabídku přijala a začala s celkovou rekonstrukcí. V bistru má v plánu zaměřit se na moderní kuchyni dle současných trendů, po které je v okolí vysoká poptávka.

,

Nový korporátní dluhopis [SCNS CEE]

Emise dluhopisu společnosti SCNS CEE s.r.o. je určena na dokrývání regionálních měst sítí Sigfox a posílení obchodního týmu.

,

Emitent vytvořil exkluzivní edici 200 kusů lahví rumu BANDITI di PRAGA pro kapelu KABÁT [ANILO DRINKS]

Exkluzivní edice 200 kusů lahví rumu BANDITI di PRAGA od kapely KABÁT je na světě a ve skladu ANILO DRINKS.