,

Emitent úspěšně ukončil prodej projektu Stará Ves [Dalphen Development]

Developerský projekt Stará Ves spěje ke zdárnému završení. Projekt byl po šesti měsících intenzivní práce prodán vážným zájemcům a nyní nás čeká už jen jeho realizace.

,

Emitent umístil své prodejní automaty na vlaková nádraží [Refrirent]

Společnost Refrirent s.r.o. nově umístila vendingové automaty na vlakových nádražích v Hradci Králové, Pardubicích a také v Břeclavi. Náš nájemce Anilo Trade SE z nich zde prodává dezinfekční pomůcky a obličejové roušky za velmi příznivé ceny.

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [PFC Invest]

Společnost PFC Invest s.r.o. emitující dluhopis PFC Invest 8,9 za účelem zasíťování stavebních parcel vyplatila investorům první výnosy.

,

Kontejnerový pivovar míří do Krušných hor [WELL SERVICE]

Ochutnejte naše vlastní pivo! S takovou nabídkou budou lákat své návštěvníky na MINIFARMĚ ve Fojtovicích v Krušných horách na hranicích s Německem.

,

Pivo z kontejnerového pivovaru chtějí i v zámoří [WELL SERVICE]

Česko patří ve světě za pivní velmoc. Českou republiku ve světě však již nebude reprezentovat pouze exportované české pivo, ale nově i světový unikát – kontejnerový pivovar SMART BREWERY.

,

Pivovar Bajer vaří naplno! [WELL SERVICE]

Kde se dobré pivo vaří, tam se dobře daří – toto úsloví pravidlo proměnil ve skutečnost jihočeský pivovar Bajer, který již od roku 2018 používá pro vaření výborného piva kontejnerový pivovar SMART BREWERY.

,

Betonárna je sestavena a je v provozu [STAVBY KV]

Emitent STAVBY KV s.r.o. sestavil betonárnu a uvedl jí do provozu. Termín, který si společnost stanovila pro spuštění provozu, byl bezezbytku splněn.