, ,

Emitent splatil další emisi v plné výši [Quick Stop Car]

Emitent Quick Stop Car s.r.o. splatil další ze svých emisí v plné výši: Quick Stop Car 5q/22. Emise tak byla splacena řádně v termínu k 31.7.2022.

, ,

Emitent navazuje spolupráci s prodejci aut [Quick Stop Car]

Franšízová síť autoservisů Quick Stop Car s.r.o. v září otevře své první servisní jednotky. Na každém z těchto servisů budou pro zákazníky připravena náhradní vozidla. Pro tyto účely se Quick Stop Car s.r.o. spojil s největšími dealery automobilů v České republice. Vozy do servisů bude dodávat Louda Auto, P Automobil Import a Autocentrum BARTH. Zdroj: […]

, ,

Emitent splatil jednu ze svých emisí [Quick Stop Car]

Emitent Quick Stop Car s.r.o. splatil jednu ze svých emisí: Quick Stop Car 5/22. Emise tak byla splacena řádně v termínu k 30.6.2022.

, ,

Kontejnerové autoservisy u benzinek brzy otevřou, zájem je i v zahraničí [Quick Stop Car]

Síť autoservisů Quick Stop Car s.r.o. nabírá reálnou podobu, v Chrudimi postavili první kontejner, ve kterém je na necelých padesáti metrech čtverečních kompletní autoservis, do kterého se vejde i dodávka. První představení modulu proběhlo v Praze, kde „servis v kontejneru“ zprovoznili za pár hodin. Zdroj: https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/servis-quick-stop-car-zukal-benzinka-kontejner.A220317_155757_automoto_fdv

,

Emitent vyplatil investorům první výnosy [Quick Stop Car]

Společnost Quick Stop Car s.r.o. emitující Dluhopis Quick Stop Car 11/26 za účelem vybudování plně a moderně vybavených, energeticky soběstačných servisních jednotek a pneuservisů u čerpacích stanic vyplatila investorům první výnosy.

, , ,

První servis emitenta je připraven k expedici [Quick Stop Car s.r.o.]

První servis emitenta Quick Stop Car s.r.o. je připraven k expedici.