,

Bonus ke každému nově zakoupenému dluhopisu [UNIPRO]

Společnost UNIPRO SPE01 SE emitující dluhopis UNIPRO 2020 na nákup a implementaci zařízení na recyklaci pneumatik a jeho následné využití v cementárnách zveřejnila následující akci:

,

Poslední kusy dluhopisů k objednání [UNIPRO]

Společnost UNIPRO SPE01 SE emitující dluhopis UNIPRO 2020 na nákup a implementaci zařízení na recyklaci pneumatik a jeho následné využití v cementárnách má k dispozici posledních 80 kusů dluhopisů k objednání. Při té příležitosti zveřejnila následující akci:

,

Souhrn důležitých novinek [UNIPRO]

Evropská společnost UNIPRO SPE01 SE vytvořila ve spolupráci s Univerzitou STU v Bratislavě projekt na ekologické zpracování ojetých pneumatik a jejich další využití při výrobě cementu jako zdroj tepla, který šetří životní prostředí a finanční prostředky. Předseda představenstva JUDR. Ing. Matej Firický shrnuje důležité novinky z projektu:

,

První výplata výnosů [UNIPRO]

Společnost UNIPRO SPE01 SE emitující Dluhopis UNIPRO 2020 za účelem nákupu a implementace zařízení na ekologickou recyklaci pneumatik a jeho následné využití v cementárnách vyplatila investorům první výnosy.

,

Nový korporátní dluhopis [UNIPRO]

Emitent UNIPRO SPE01 SE využije vybrané prostředky na nákup a implementaci zařízení na recyklaci pneumatik a jeho následné využití v cementárnách.