,

Konec upisovacího období [SCNS CEE]

Vypršela lhůta pro úpis dluhopisů Mobilního operátora pro Internet věcí SimpleCell Networks Slovakia – 10/2020 emitovaných společností SCNS CEE s.r.o.

,

Poslední kusy dluhopisů k objednání [SCNS CEE]

Poslední možnost objednání dluhopisů Mobilního operátora pro Internet věcí SimpleCell Networks Slovakia společnosti emitenta SCNS CEE s.r.o.

,

Skupina PSA řeší dodavatelský řetězec pomocí sítě pro internet věcí [SCNS CEE]

Sigfox společně s IBM oznámili start spolupráce se skupinou PSA na sledování kontejnerů a digitalizace zásilek během trasy mezi dodavateli a montážními závody. Toto řešení založené na IBM cloudové technologii pro internet věcí (IoT) a speciální mezinárodní „0G“ IoT síti Sigfox, umožňuje skupině PSA optimalizovat rotaci kontejnerů mezi více dodavateli a závody. Groupe PSA je francouzský výrobce osobních […]

,

Smart Lab: místo, kde se energetický průmysl setkává s Internetem věcí [SCNS CEE]

Pojmy jako big data, datová analytika a internet věcí způsobily revoluci ve světě technologií a tradičního průmyslu. Energetický průmysl není výjimkou, proto se Skupina VSE Holding a.s., člen Innogy ve spolupráci s Košice IT Valley, Fakultou elektrotechniky a informatiky Technické Univerzity v Košicích (FEI TUKE) a SimpleCell Networks Slovakia rozhodli pro zřízení Smart Innovation Labu.

,

Uzavřen klíčový kontrakt se společností Veolia Energia Slovensko [SCNS CEE]

Lídr v oblasti Internetu věcí společnost SimpleCell Networks Slovakia uzavřela klíčový kontrakt na využití sítě Sigfox se společností Veolia Energia Slovensko, součást nadnárodního koncernu Veolia.

,

Nový korporátní dluhopis [SCNS CEE]

Novým emitentem je SCNS CEE s.r.o., mateřská společnost akciové společnosti SimpleCell Networks Slovakia, která je jediným národním operátorem revoluční mobilní sítě pro Internet věcí Sigfox.