Restaurace Klokočka s.r.o. komentuje aktuální fungování společnosti

Dluhopis Pivovar Klokočka 8,4

Mgr. Petra Plevková, jednatelka společnosti Restaurace Klokočka s.r.o. komentuje aktuální fungování společnosti: 

“Chtěla bych vás informovat o chodu a výhledu hospodaření naší společnosti v těchto těžkých dobách.

Situace je nelehká, ale není neřešitelná. Naše restaurace je sice z nařízení vlády zavřená, funguje ale prodej piva tzv. „přes ulici“. Víme, jak vzniklou situaci řešit. V minulosti jsme vámi poskytnuté prostředky zodpovědně investovali do zajištění výroby a distribuce piva. Proto máme velkou šanci po znovuotevření provozoven nejen obnovit původní výši objemu prodávaného piva, ale tento objem výrazně navýšit. Škoda jen, že se nám nepodařilo prodat dluhopisy všechny a dokončit tak realizaci posledních kroků k distribuci piva přes e-shop a do dalších restaurací, jak to je v původním plánu. Toto se ale ještě dá stihnout za předpokladu, že v nejbližší době dokončíme prodej posledních 60ks dluhopisů.

Obracím se na vás proto s prosbou, zda je ve vašich možnostech a v momentálním rozpoložení reálné dokoupit ještě alespoň některé dluhopisy z posledních vydaných 60ks. Pokud se nám společně podaří tyto prostředky získat včas, jsme připraveni se okamžitě pustit do finální fáze. Tím si zajistíme obnovení cashflow ještě před znovuobnovením provozu restaurací. Věřte mi, čas na práci teď opravdu máme

 • Pivovar Klokočka 8,4

  Úrok 8,40 % p.a.
  Minimální výše investice 25 000
  Připisování úroků měsíčně
  Splatnost dluhopisu 30.04.2022

  Rozšíření a rozvoj zavedené restaurace

Tím, že se situace změnila z hodiny na hodinu a tržby klesly o 90%, náklady i přes sliby politiků nám zůstaly v plné výši, nikdo nám je neodpustí ani neodsune. Nejistá je i následná pomoc od státu.

Na tuto situaci se nedalo předem připravit, proto se může stát, že dojde k časovému zpoždění s výplatou úroků za měsíc březen. To je ta špatná zpráva. Pozitivní je, že dohodnuté úroky určitě dostanete v plné výši. Taktéž není v žádném případě ohrožena výplata jistiny dluhopisů v roce 2022.

Držte se a zůstávejte ve zdraví”