P&F Company s.r.o. začala budovat svoji pobočku na Praze 3

Dluhopis PFC akvizice obchodních značek

P&F Company s.r.o. začala budovat svoji pobočku na Praze 3 v kancelářských prostorech Nagano již začátkem roku 2019 a to zejména k příležitosti plánované akvizice obchodních značek. CEO & Founder společnosti František Provodovský k tomu řekl:

“Tyto prostory jsme vybrali z několika důvodů. Prvním je strategické umístění, dalším relativně nová budova a také dostatečné prostorové místo pro nově příchozí kolegy. Posledním aspektem výběru je také nostalgický název, který se pojí s vítězstvím, což koresponduje s naším hlavním úkolem v tomto projektu. Na cca 170 m2 máme 4 kanceláře, zasedací místnost a vlastní kuchyňské zázemí.”

Začátkem dubna jsme také rozšířili naše řady o nové dva obchodní zástupce, kteří dostali na starost stávající zákazníky v lokalitě Čehy. Rozšířili jsme svůj vozový park, tak abychom naším kolegům zabezpečili, co nejlepší podmínky pro práci.

Momentálně vybíráme další dva kolegy na nově vznikající pobočku z oblastí působení Morava. Celkový tým určený na kooperaci a práci na tuzemském trhu plánujeme mít uzavřen do konce června 2019. Tak abychom kolegy stihli svědomitě připravit a uvést do provozu již během dalších 2 měsíců.