Společnost EWE Jewelry s.r.o. představila vedení společnosti

Dluhopis EMERALD 9,5/2023

Emitent EWE Jewelry s.r.o. představil vedení společnosti:

Marek Návrat
Jednatel společnosti

Marek vystudoval Vyšší odbornou a hotelovou školu v Opavě. Po studiu jel do Velké Británie, kde mimo jiné pracoval jako manažer pro společnosti Starbucks, Pizza Express a Costa Coffee. Po 10 letech získávání zkušeností v zahraničí se vrátil do své rodné země, aby pracoval jako account manager pro Pacinos signature line CZ a spravoval nemovitosti pro Kříž and Co Developments. Mezi Markovi záliby patří cestování, mindfulness a svět výběrové kávy.

Bc. Petra Frantová
PR manager společnosti

Petra má bohaté zkušenosti jak z marketingu a komunikace, tak s vedením samostatných projektů. Jen namátkou, v Bubbleology měla na starost návrh a realizaci propagačních akcí firmy a správu online marketingu na sociálních sítích. V modelingové agentuře Jaro Management zase komunikaci s klienty a dodavateli, správu webových stránek, tvorbu marketingových prezentací a organizaci eventů. Podílela se na zakázkách pro významné mezinárodní i české firmy (např. Debenhams, FIFA 2008, Eristoff, Apollinaris, Česká spořitelna). Petra také v rámci své kariéry u společnosti COFET a.s. organizovala a vedla přípravu několika celostátních soutěží pro MŠMT. Její poslední pracovní zkušeností je zajišťování PR komunikace, vytváření marketingových plánů a správa sociálních sítí a webů pro Gastro Group Service s.r.o.. Petra se, kromě péče o svého malého syna, ráda věnuje fitness, cyklistice a vzdělává se v psychologii.

Bc. Veronika Fucsik
Marketing manager a jednatelka společnosti EMOTIONAL JEWELRY s.r.o.

Veronika studovala na Vysokém učení technickém, obor Stavební inženýrství a dále na Českém vysokém učení technologickém, obor Řízení a ekonomika průmyslového podniku. Již během studia se podílela na realizaci společenských a kulturních projektů. Získané zkušenosti uplatnila při vedení samostatných akcí. K nejvýznamnějším patří propagační a marketingové akce pro společnosti Erste Group Immorent ČR, WITTE, UNIQA, INNOGY a Městská část Praha 1. V oblasti kultury
a volnočasových aktivit produkovala projekty pro společnost Promotion Agency a Miss Princess of the World.