Převratné dezinfekční prostředeky míří do světa

Dluhopis Dezinfekce 8,4%

Společnost ANILO TRADE SE ve spolupráci se společností GUAPEX s.r.o nedávno dokončila vývoj převratného dezinfekčního prostředku na bázi polymeru PHMG. Dezinfekce zn. GUAa vejde do dějin. Sázka na specializovanou dezinfekční a čistící chemii pro konkrétní obory se vyplatila. Po úspěšných testech v domácím CZ prostředí již tento start.up míří do světa.

Potřebujete dezinfikovat interiér Vašeho auta? GUASAN CAR je v prodeji.

Jste profesinální řidič a potřebujete dezinfikovat interiér Vašeho vozu, ve kterém často převážíte rizikové osoby? GUASAN DRIVE PROFI je v prodeji. Tato dezinfekce ve Vašem vozidle vydrží nejméně 14 dnů. Je vhodná i pro velmi drahá vozidla, protože nemá žádný vliv na materiály použité v interiérech těchto luxusních vozidel. Pokud chcete mít 100% jistotu, doporučujeme ve vozidle aplikovat i  GUASAN FILTER postřikem kabinového vzduchového filtru. Nejen virus, ale ani bakterie nebo plíseň již nemá šanci. Je rovněž od tohoto týdne v prodeji.

Pro letecký průmysl jsme vyvinuli speciální GUASAN AIR PROFI pro aplikaci na kabinové filtry a právě s tímto výrobkem vstupujeme do poslední fáze testování. Již brzy bude dostupný k prodeji.

GUASAN GLORY byl vyvinut pro dezinfekci modlitebních prostorů s důrazem na šetrnost dezinfekčního prostředku vůči sakrálním předmětům a případně movitým historickým památkám. Nemá korozivní, abrazivní ani jiné negativní vlivy na ošetřené předměty nebo materiály. Tím jde o zajímavý produkt i pro památkáře a muzea.

GUASAN FOUNTAIN je speciální dezinfekce připravená pro čištění a dezinfekci městských kašen a fontán, popř. městských malých osvěžovacích vodních nádrží. Je vyjímečná tím, že nijak nepoškozuje materiály, ze kterých jsou tyto, většinou starodávné, vodní stavby zhotoveny. A současně má déledobější trvanlivost spolu se žádnými negativnímu účinky na lidský organismus. Vodní stavbu zbaví nejen virů, ale rovněž plísní a bakterií, případně i nežádoucího zápachu.

GUASAN YACHT PROFI je připraven tak, aby fungoval i v prostředí se zvýšenou vlhkostí spolu s chemicky značně agresivní solí. Protože jsme se dosud více věnovali vývoji a výrobě, teď přichází na řadu marketing a obchod. V rámci marketingových prací budou v průběhu července 2020 spuštěny příslušné webové prezentace firem i produktů.