ANILO TRADE SE dokončila vývoj převratného dezinfekčního prostředku

Dluhopis Dezinfekce 8,4%

Společnost ANILO TRADE SE ve spolupráci se společností GUAPEX s.r.o dokončila vývoj převratného dezinfekčního prostředku na bázi polymeru PHMG. Jde o bezchlorový a bezalkoholový dezinfekční prostředek pro použití na filtrech s déledobější účinností. Domníváme se, že nic podobného zatím ještě ve světě vynalezeno a odzkoušeno nebylo.

Prostředek bude distribuován pod značkou GUA a názvem GUASAN FILTER. ANILO TRADE SE se zásadně podílela na vývoji a má výhradní distributorská práva. Výrobek je již v evidenci bakteriocidních a virucidních výrobků vedených Ministerstvem zdravotnictví ČR a je schválen i pro profesinální použití. 

Aplikací prostředku GUASAN FILTR na vzduchový filtr automobilu (testováno AV ČR), ale stejně tak i na filtry autobusů, vlaků, klimatizací nebo například filtry v letadlech, získají takto ošetřené filtry dlouhodobý  antibakteriální a antivirový efekt – tedy zachytí bakterie a viry. Certifikáty, které máme k dispozici, hovoří o lhůtách 20 – 60 dnů účinnosti této aplikace na povrchu filtru, aniž by jakkoli zhoršovaly funkcionalitu filtru. 

Vedlejším produktem výzkumu je pak další prostředek GUASAN CAR, který je určen pro dezinfekci interiéru automobilů, opět s dlouhodobým efektem. Po aplikaci GUASAN CAR je interiér vozu po dobu nejméně 20 dnů dezinfikován, přípravek zachytí a usmrtí všechny bakterie a viry, které se uchytí po povrchu interiéru vozidlla.

ANILO TRADE SE potěší své zákazníky příjemným benefitem, všechny dezinfekce, ať již alkoholové nebo bezalkoholové, voní.