Emitent uvedl převratný materiál do zdravotnictví

Dluhopis Nanovia 10,7/2024

Společnost NANOVIA s.r.o. s 15-ti letou tradicí jako průkopník v nanotechnologiích uvádí převratný materiál do zdravotnictví. Za posledních 15 let se v Nanovii zaměřili na vývoj a výrobu nano materiálu, který má ochranné schopnosti a vlastnosti jako lidská kůže.

Jedná se o revoluci v oblasti nano kůže, zvané jako nano gáza, která otevírá nové možnosti v lékařství, kosmetice a dalších odvětvích.Nanogáza představuje inovativní formu lidské kůže s širokým spektrem využití. Její potenciál je mimořádně rozmanitý, poskytující efektivní řešení pro popáleniny, jizvy a kosmetické aplikace.

Tato nová technologie může hrát významnou roli při léčbě onemocnění kůže, jako jsou lupénka a ekzémy.Naše výzkumy se soustředí i na perspektivní aplikaci kmenových buněk do nanomateriálu. V tomto optimalizovaném prostředí se mohou tyto buňky efektivně množit a participovat na vytváření tkání, což by mohlo zásadně inovovat léčbu různých onemocnění.

Pan Roman Prymula v reportáži uvedl:

„Pokračování excelentní práce Českých vědců, protože v oblasti nano technologií jsme dosáhli světového věhlasu. Máme tady technologie, které tady jsou vidět, které jsou schopni povláknit různé materiály a to co je unikátní na tomto materiálu. Že to je vlastně polyvinylalkohol, který se dokáže rozpustit při různě definovaných teplotách a to skýtá nebývalé možnosti z hlediska odpadového hospodářství, případně různých zdravotnických aplikací.“